Má lepší odpružení Cybex Eezy S+² nebo Easywalker Jackey?

Zodpovězené
7. kvě 2022

Ahoj,

hledám lehký kočárek (i do letadla), ve kterém dítě najde pohodlí k odpolednímu spánku, případně zvládne delší procházky po městě. Po dovolené bych ráda využívala kočárek namísto těžké trojkombinace. Nechci, aby bylo dítě "vyklepáno" po procházce, protože chodníky nejsou rovné jako letištní haly.

Líbí se mi Cybex Eezy S+2 a Easywalker Jackey.

Který ze zmíněných chodníků má lepší odpružení?

Který má větší plochu pro dítě, aby mělo největší pohodlí a zároveň, aby dceři moc netrčely nohy?

Děkuji

Ahoj,

oba dva kočárky jsou velmi dobrou volbou a doporučuji je velmi ráda. Výběr tedy nebude vůbec lehký! 🙂 Easywalker Jackey má kompaktnější rozměry po složení, takže je vhodnější do letadla a oceníš u něj citelnější odpružení i o něco málo větší sezení.

Cybex Eezy S+² má zase o dost větší kola a z odolnějšího materiálu, takže projede i mírný terén a člověk se nemusí bát o kolečka. Rozdílný je dále i sed, který je více "šikmý" a ve stříšce nemá náhledové okénko, což někomu může vadit.

Podle Tvých požadavků si myslím, že Ti bude lépe vyhovovat Easywalker Jackey, takže se přikláním více k němu.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie