Má prostornější sportovní sezení Cybex Gazelle S, nebo Baby Jogger City Select 2?

Zodpovězené
26. kvě 2022

Ahoj,

hledáme sourozenecký tandemový kočárek a přemýšlíme nad Cybex Gazelle S nebo Baby Jogger City Select 2.

Který je podle Tebe lepší?

Chodíme na dlouhé procházky, které ještě dvouletý nedá celé sám. Přes den spí v kočárku. Důležité je prostorné sportovní sezení, které bude pohodlné i pro větší dítě. Dále vyšší nosnost pro dítě i košík. Výtah máme malý a bydlíme v 8. patře, tak i kompaktnost potěší.

Nemůžu si prohlédnout kočárky živě, tak ocením každou radu. Zajímá mě také manipulace s kočárkem u dvou dětí (starší dolů, aby si mohl sám nastoupit/vystoupit podle potřeby) i u jednokočárku, kdy už se starší nebude vozit.

Děkuji

Ahoj,

velmi dobrá volba kočárků! 🙂 Prostornější sezení má Baby Jogger City Select 2. Nevýhodou je menší hluboká korba, vyšší hmotnost a tím pádem o něco horší manipulace. Nosnost nákupního košíku je 7 kg a celková nosnost sezení je u obou modelů stejná (2x22 kg)

Cybex Gazelle S zase zaujme větší kompaktností a nižší hmotností. Nákupní košík uveze až 13 kg. Oproti BJ můžeš mít hlubokou korbu a současně sezení pro starší dítě ve směru jízdy (hluboká korba je uchycena dole a děti na sebe navzájem vidí), což je největší výhoda.

Já osobně bych volila Cybex Gazelle S. Ale ať se rozhodneš pro jakýkoliv, tak věřím, že budeš spokojená.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie