Má význam kupovat 3v1?

Zodpovězené
20. lis 2022

Ahoj,

četla jsem článek ohledně kočárků Bebetto.

Má význam kupovat 3v1?

Je vhodnější koupit 2v1?

Nebo všechno samostatně?

Jak se mám ve všem vyznat a zorientovat?

Co radíš těm, kteří stále tápou i přes všechny možné rady?

Děkuji

Ahoj,

je toho na Tebe trošku hodně. Neboj se, to se poddá.

Nedávno jsem na velmi podobnou otázku odpověděla, tak Ti ji sem připnu. Je to takový manuál pro maminky, jak a podle čeho mají vybrat ten správný kočárek. A hlavně takový, aby jim vyhovoval a nezklamal je.

Můj názor na koupi trojkombinace: Pokud kupuji kvalitnější značku - například Cybex nebo Maxi-Cosi, tak je koupě trojkombinace v pořádku. Pokud kupuji jinou značku trojkombinace (např. polskou značku), která má méně kvalitnější autosedačku (vajíčko), tak je lepší koupit dvojkombinaci a vajíčko koupit zvlášť. Před koupí je důležité ověřit si, že jestli existují potřebné adaptéry pro propojení kočárku a autosedačky.

První vybíráš hluboký kočárek. Zde je důležité zvolit správný rozměr hluboké korby. Tvé dítě se narodí v jarním období, tak Ti bude stačit standardní rozměr hluboké korby - 77 x 34 cm. Když bude novorozenec v korbě spolu s fusakem, bude mít dostatečný prostor. Další podzim a zimu už bude dítě ve sportovní části.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka