Co budete kupovat manželovi k Vánocům?

market177
30. zář 2019

Ahoj holky, uz zacinam premyslet co koupim manzelovi k Vanocum, navic ma jeste predtim narozky, takze zase tápu co koupit....hodte sem prosim co budete kupovat vy, at se muzu inspirovat 🙂🙂 diky

andrejicek24
30. zář 2019

Ahojky
Kazdy rok mám problém co příteli koupit.. Letos čekáme miminko takže v lednu budeme mít dáreček 🤣💙 ale pod stromeček mu dám nějaký zážitkový poukaz 🙂

babanci
30. zář 2019

Strašně touží jet lodí po Baťově kanále. Takže pronajmu loďku.

waloiss
30. zář 2019

Klasika ponožky s trenclema 😂 kosmetika a asi novou penezenku 😆 jinak kupujeme detem, o tom to hlavne je 🙂

aktakd
30. zář 2019

@market177 Ja mam nejvic vymyslenych darku prave pro manzela, ale jsou to darky dost neprenositelne - vybiram je podle jeho konicku a zajmu. Z tech univerzalnich je to: predplatne Hospodarskych novin/Respektu, kvalitni rum, gril. Hodne stesti pri vyberu ☺

kuliseks
30. zář 2019

Protoze se manzelovi porad libim a pred lety mu to udelalo uz jednou radost, tak se mu letos necham nafotit od profesionalni fotografky 🙂 nejak svudne a tak 🙂 sice me to asi zruinuje, ale vim, ze bude u stromecku vyrizeny 🙂

lufinka90
30. zář 2019

hodinky ze dřeva☺ponožky a trenky☺nejakou fotku mě a malýho na stůl do práce☺

emilka51
30. zář 2019

Nový zastrihavac, trička, ponožky, parfém.

lv
30. zář 2019

Vůni, hadry a zbytek si vybere sám (rybářský lístek, grilovací věci, něco k autu atd..)

amazonkajanik
30. zář 2019

Já to letos vyřešila ...nic! On mi taky nic nedává,tak mu to letos snad dojde 😂😂😂a když ne,svět se nezbori 😁

dominika1986
30. zář 2019

Já jsem to pojala prakticky - letos manžel dostane džíny, 2 trika, šálu a čepici. Dobré dárky jsou taky parfém nebo hodinky (v mém případě ale hodinky dostal teď v létě k výročí a parfém má skoro plný, takže tyhle dárky padají). Už jsem darovala i knihy nebo nějaké fotodárky a taky to mělo úspěch. Mám ráda i Happy Socks v dárkových krabičkách, ale ty si zase šetřím na Valentýna 😀.

dura175
30. zář 2019

@market177 Muž má narozeniny, svátek a Vánoce v jednom měsíci, takže vymýšlení hrůza, ale pak mám zas rok klid. Jinak na Vánoce si dárky nedáváme, nebo něco vybereme společně. K narozeninám kupuju klasiku. Košili, parfém, kožený pásek nebo tašku. Někdy si troufnu i na doplňky k elektrické kytaře nebo PC.

martiniquest
30. zář 2019

@market177 dostane druhorozene dite 😂

littlenymfadora
30. zář 2019

Já krabici od manboxeo - to mě zaujalo. Pak mám pro něj tričko, scrabble a lego technic, protože můj muž je ještě v pubertě (27 let) 🙂

zuzina_m
30. zář 2019

Zapalovač Zippo, tričko, trenky a ponožky - klasika🙄, nějaký parfém a hru na ps4. Ale nic si nezaslouží😂ještě mě napadl poukaz do Dětenic, chce se tam jet podívat,ale já na to nejsem povaha, určitě bych se urazila🤔😂

blueyonder
30. zář 2019

Letos si nic nedáváme, Ježíšek přiletí už v listopadu s miminkem 😊 a to nám stačí. Jinak koncem listopadu má narozeniny a to jsem mu koupila kožený pásek a peněženku, možná ještě koupím pralinky v počtu věku. A pak přestavujeme obývák, tak bude potřeba nová pohovka atd., tak to počítáme v rámci Vánoc.

lstuchlova
30. zář 2019

"Lego" World Of Tanks, karafu ve tvaru lebky - do toho asi whisky, tričko s kapelou, alkohol tester, přívěšek na klíče. Možná ještě něco vymyslím.

angelyn
30. zář 2019

Kameru do auta

lenatko91
30. zář 2019

Trička, barevné ponožky, lesnickou přilbu a něco do naší Fiskars rodinky.. každopádně největší dárek (prvorozenou dceru) dostane v listopadu 😊

lysecek
30. zář 2019

Nejake hezke pradlo (na me), kosili na miru od le premier, knihu Denicek moderniho fotra (ta se mic libila memu muzi, ktery jinak mimo svou profesi knihy necte), nejakou deskovou hru. To vsecho nekupuju, jen davam tipy. My si davame jen jeden darek.

tercasv
30. zář 2019

@littlenymfadora bedýnku manboxeo dostal manžel před 2 lety k Vánocům a byl nadšený 🙂

krtcice
30. zář 2019

Můj má narozeniny koncem listopadu a dostane přání z jídla a tričko, na Vánoce dostane kazetu lepších vín, peněženku, parfém, nějakou kosmetiku a určitě mě ještě něco napadne. Ale my letos šetříme hlavně na příštírok na svatbu. Jinak by dostal zážitek, jízdu ve Ferrari. Ale tak dostane to za rok 😉

alcar
30. zář 2019

Fusekle - nejlepe kazdou jinou a vystredni (na jedne opice, na druhe banany 😃), parfem, mozna se hecnu a koupim mu kozenou penezenku s “Bad mother fucker” (jedine tuhle! 😃) a spolecne si nadelime lozni pradlo.
A sam si koupi beztak komiksy, takze vyreseno. 😊

zirafka11
30. zář 2019

můj dostane v listopadu mimino, ale pod stromeček mu chci zabalit župan, ponožky, kožený pásek a případně dres nějakého oblíbeného fotbalisty.

odula
30. zář 2019

My se před vánoci stěhujem a synovi budem stavět loft. Takže dostane dřevo.... Jako.... materiál na stavbu :D možná nějakou brusku ;) ach ta romantika :D

odula
30. zář 2019

Jo a moc se mu libila výstražná samolepka do auta "Bitch on board" .... nevím proč... :D ale možná dostane tu 🙂

klea81
30. zář 2019

Celé rodině let balónem 😉

jade85
30. zář 2019

@kuliseks zvažuju něco podobného, nemáš konkrétní tip na fotografku?

klpoiu
30. zář 2019

Tohle sem vyřešila tím že po celý rok poslouchám co kde manžel utrousil že by si rád koupil. Nikdy si totiž sám nic nekupuje, takže oto to mám jednodušší. Mam na seznamu to co každý rok,kalhoty, trička,trenky,ponožky, atd . Zastřihovač na vousy,kamera do auta,věci na motorku,kosmetika,věci k PC (je hrac) ,zimní bunda. Nějakou společnou akcicku. A jelikož sme měli celkem náročný rok tak ho možná pošlu někam utopit do piva. 🙂 No a protože manžel nikdy neví co mě,tak mám na ledničce papír od Vánoc a píšu co mi zrovna chybí či co vidím a ráda bych. Mám tam.asi 40 položek od blbe naběračky,tak si třeba něco vybere. 😀

babanci
30. zář 2019

@odula Byla doba,kdy jsem nesnášela praktické dárky a dneska se na ně těším. Robotický vysavač mi letos určitě přinese.

odula
30. zář 2019

@babanci prakticky dárky jsou super. 👍 je je miluju. Mám z nich pak radost celej rok, každej den ;)