Co budete kupovat manželovi k Vánocům?

market177
30. zář 2019

Ahoj holky, uz zacinam premyslet co koupim manzelovi k Vanocum, navic ma jeste predtim narozky, takze zase tápu co koupit....hodte sem prosim co budete kupovat vy, at se muzu inspirovat 🙂🙂 diky

elu
30. zář 2019

@kuliseks ty vogo to je darek jako 🐖, moje kámoška davala manzelovi poukaz na foceni s dcerou... Delam si z toho srandu a rikam manzelovi, neser me nebo ti koupim poukaz na foceni 😍🥰🍓

boban
30. zář 2019

Manžel si přeje zimní rybářské oblečení, tak mu ho chci koupit...potom parfém, lístky na 2 festivaly na příští rok ( jeden je ale společný pro nás všechny a druhý jen pro nás dva) a pak klasika ponožky a trenýrky, to musí mít vždy 😁

isabelafuentes
30. zář 2019

Vikendovy pobyt, zupan, deskovku, Mix It, klicenku Fixed smile, parfem, batoh na vylety na kole.

lucisek1986
30. zář 2019

@angelyn tu chci taky. Nemamte tipm

uzivatelkapetra
30. zář 2019

Můj má narozeniny taky suprově hned na Štěpána 🙂
Vloni jsem koupila rybářský lístek, jinak každý rok se ho optám či vysleduju co za vercajk potřebuje a koupím mu ho, nejradši má značku makita a ta není levná, tak by si to sám nekoupil.
A taky rád sbírá stříbrné mince.
No prostě samé "levné" věci.
Z menších věcí nějaké vtipné triko z uaxu nebo bastardu

2hanah
30. zář 2019

U nàs je to peklo, partner se chová jako velké rozmazlené děcko, takže na všechno se šklebí, letos nechal propadnout i voucher za tři tisíce, kdy si měl zkoušet pilotování sportovního letadla, dala jsem mu to na poslední Vánoce, on bohužel pokud nedostane prvotřídní drahou vymakanou elektroniku nebo něco do auta nebo rovnou auto, tak radost nemá, na to všechno bohužel nemám, jsem na mateřské a mám tři děti😒

codal
30. zář 2019

Někdo tady psal předplatné na víno, což zní skvěle.. našla jsem ale hned několik stránek, máte někdo s nějakou dobrou zkušenost?
Jinak můj muž taky nemá hned tak z něčeho radost, nejradši si věci vybírá sám, takže já mu dávam poukazy na víno, které miluje, mandlovici, oblíbenou značku trenek, a většinou mu nějak vtipně zabalím pár korun na něco, po čem touží (vždycky se ale snažím mu je předat nějak stylově,aby to nebylo jen trapně v obálce)..

kristyn.g
30. zář 2019

@2hanah takovýmu něco vyrobit a nic nekupovat.

Já mám už knihu o historických mapách. Pokud si nekoupi sám tak nějaký lepší ovladač na PlayStation. Jinak si kupujeme společně nějaký pobyt přes slevomat. Letos je to hlavně o dítěti. Vloni jsme byli na vánoce v porodnici.

ah1234
30. zář 2019

@kristyn.g moj chlap tiez dostava knihu o historickych mapach, od Taschen 🙂 miluje uzemne plany miest a obci, tak snad ho to zaujme 😅

balet
1. říj 2019

Pral si ruční frezu na drevo, pak dostane poukaz do Barber Shopu na hodinovou peci, batoh na pc do prace, naradi na gril a teplomer na maso, poukaz na obleceni...atd. je to cca od cele rodiny ode mne az po babicky. 😁

balet
1. říj 2019

Jo a od tchyne si každý rok vyzada dálniční znamku na nasledujici rok. 😉

kuliseks
1. říj 2019

@jade85 Lenka Seničová.... fotografkapraha tecka cz na ni je videt, ze ji foceni bavi. Meli jsme ji uz na svatbe, kdyz jsme se fotili se synem a tak. Dela vsechnomozne a fotky jsou krasne

kuliseks
1. říj 2019

@elu zalezi, na co kazdy je 🙂 ve finale si nejradsi chlapi asi vybiraji darky sami stejne. Nebo aspon tomu mymu bych se bala porizovat sama od sebe nejakr naradi apod. I obleceni vetsinou netrefim. Tohle vim, ze se mu kdysi libilo uz a to me fotila jen kamaradka 😄 tak ted to zaridim trochu vic no. Kdyz furt tvrdi, jak jsem hezka a ze se mu libim, tak me dostane pod stromek 😃

2hanah
1. říj 2019

@kristyn.g Jj, přesně tak, taky to letos zase budu řešit víkendovým pobytem, mám tip, protože jednou už ho dostal a kupodivu se nàm tam dost líbilo oběma, tak letos to bude zase, protože máme taky ročního chlapečka a jen tak někam už to s ním nejde a taky je to dárek i pro mě, mám se na co těšit, relax po vànočním kolotoči a partner pořizuje výhradně praktické dárky, takže si tímto udělám radost i já. Letos tedy dostane ten pobyt, pak nějaké kvalitní pěknè boty nebo tenisky, ty potřebuje a nějak se nemá si je koupit a jak holky psaly, taky kožený pásek, padají mu kalhoty a chtěla jsem ho pořídit každé Vànoce, tak letos snad konečně a končím, protože snad je to hlavně o těch dětech.

marketicka346
1. říj 2019

Nový mobil, trenky, ponožky, trika atd.....

sobist
1. říj 2019

Knihy, které si sám vybral. Většinou si vybere dvě až tři nějaké sci-fi série, takže můžu počty jednotlivých knih ze sérií kombinovat na zářijové narozeniny a potom na Vánoce, a nikdy přesně neví, co dostane. K tomu dokupuji nějaké jednotlivé kousky nebo poslední díly, které mu chybí z předešlého roku, a pak nějaké drobnosti - trička, barevné ponožky, deo spreje. Prostě věci co vím, že využije a je za ně rád, protože se neumí obtěžovat jejich nakupováním. :D
Ale každý rok se ptám, co chce, aby to bylo trochu překvapení tak se ptám víckrát a různě mlžím a tak.. :D U nás je teda výhoda, že si vybírá i věci, co se už nevydávají a musím to shánět po bazarech apod. takže to není jen o tom zajít do nejbližšího knihkupectví a koupit to.

tabii
1. říj 2019

Minulý rok dostal zájezd na autosalon v Ženevě,byl nadšený.

babanci
1. říj 2019

@odula Vloni jsem dostala zatkávačku. Taková hračka - stroj, co do oděvu pomocí vlny, rouna nebo filcu zatká parádičky. Docela se dá u toho prosedět hodiny. Strašně mě to baví. Jen bych letos potřebovala dostat víc volného času. Napíšu ježíškovi. 🙂

babanci
1. říj 2019

@balet Ten Barber Shop..pro mě dobrý tip. To letos zařídím. Ten můj je takový leplík na holiče, musím mu to pořád připomínat, aby se objednal, aby nezapomněl říct o zkrácení kníru /vypadá pak jak carskej důstojník/ , tak to je pro něj akorát.

janisek13
1. říj 2019

@littlenymfadora v tom případě můj manžel taky, protože lego technik nesmí pod stromkem chybět žádný rok a to je mu 35 🙂 jsem ráda, že v tom nejsem sama 🙂

mval
1. říj 2019

Většinou kupuji nějaké oblečení (tričko, trenky, ponožky, mikina), lahev kvalitního rumu nebo dvě dobrá červená vína, oba milujeme thajské masáže, tak dávám poukaz na párovou thajskou masáž, nějaké nářadí do dílny co si sám vybere 😀 a letos bych chtěla koupit předplatné nějakého historického časopisu nebo epochy 🙂

fiiif
1. říj 2019

My dospeli si mezi sebou davame kosmetiku, obleceni a nejke drobnosti. Jinak detem kupujeme vetsi darky. Ono nas je fakt hodne

klllarinka01
5. říj 2019

My budeme mit pred Vanoci mimco, takze to bude hlavni darecek. Jinak klasika - cerne ponozky (ty nutne musi mit), trenky, parfem, a pak jeste nejake obleceni svetr ci mikcu. Premyslela jsem i o sluchatkach pc nebo kartou do fotaku nebo nejakou knizku. Ale neco asi necham na narozeniny 🙂

jolisha
15. říj 2019

Já kupuji koženou tašku 🙂 kterou si přál.