Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
sobist
8. bře 2020 Čtené 297x
Čti celý článek
sobist
2. bře 2020
Mytí nádobí je nutnost. Mě úplně nevadí, ale že bych si takhle někdy řekla: „Jé, půjdu si ukrátit dlouhou chvíli mytím nádobí.“ to tedy ne. No, i když.. :sunglasses:
Seventh Generation myje dobře. Určitě má rezervy, takže misku od oleje umývám na dvakrát, ale talíře od oběda zvládne na první dobrou. Co musím vychválit je vůně! Ruce mi totiž po umytí nádobí ještě dlouho velmi příjemně voní. Škoda jen, že je od začátku testování mám i nezvykle vysušené.

A co naše koupelna? Pff. Jestli si myslíte, že sprej na čištění koupelny změnil můj pohled na věc a dneska se tetelím blahem, když otírám kachličky a pečlivými krouživými pohyby myju vanu, jste na omylu. Pořád to nesnáším.
Přípravek dost divně voní. Na první nádech rádoby čistě, ale pak mi to došlo! Takhle to vždycky páchlo, když jsem si svého času barvila vlasy.
Tak aspoň, že má hezky důrazný rozprašovač, takže lze tekutinu hezky stříknout kamkoliv, i na hůř dostupná místa.

#test_seventhgeneration
Zobraz celou zprávu
sobist
29. únor 2020
"Od pondělí dlouhá doba.."
"Testuju to, zas a znova!"
"Co ti na tom takhle trvá?!"
Nenacházím správná slova.
Zkrátka nevím, pořád žasnu,
taky mám dost entusiasmu.

V pondělí přišel balíček, který jsme museli hned rozbalit. Synovo nadšení vystřídalo mírné zklamání, moje nadšení zůstalo nadšené.
Kocour chtěl hlavně klid na spaní. :slight_smile:

Nejvíc jsem se těšila na prací gel. Praní je totiž činnost záslužná, u které se ale nikdy moc nenadřu. Zatím jsem s ním překvapivě hodně spokojená a mimické svaly se nespokojeně kroutí jen nad cenou za dávku, která je prostě vyšší, než jsem zvyklá (ona cena je u těchto výrobků obecně "někde jinde", než jsem zvyklá).

Druhý v pořadí byl čisticí gel na WC. Tady je to podobné - každý má rád čistý záchod a když je to malá místnost, tak je to opět hodně radosti za málo vynaložené námahy. Gel čistí, ale na jeho specifickou vůni jsem si musela chvíli zvykat.

#test_seventhgeneration
Zobraz celou zprávu
sobist
4. únor 2020 Čtené 56x
Čti celý článek
sobist
3. únor 2020
Jak se budí cácorky. :heart:
Zobraz celou zprávu
sobist
3. únor 2020
Na kaštany v únoru? Není problém!
Zobraz celou zprávu
sobist
13. říj 2019 Čtené 57x
Čti celý článek
sobist
23. dub 2018 Čtené 91x
Čti celý článek