Mám si nechat kočárek Britax Smile 3?

Zodpovězené
6. bře 2022

Ahoj,

máme 7měsíčního prcka, který jezdí již ve sportovní části Britax Smile III a do zásoby máme doma Elodie Details Stockholm Stroller 3.0.

V zásadě jsem s tím Britaxem spokojená, i když je poněkud těžkopádnější. Občas mě přepadne představa, jestli nekoupit nějaký jiný sportovní kočárek. Pak si ale porovnám nějaké a zjistím, že ten náš je docela fajn. Je obousměrný, má extra dlouhou stříšku, úplný leh, dlouhou sedací část.

Co bys dělala na mém místě?

Můžeme s tímto kombem (Elodie a Britax) relativně spokojeně fungovat, nebo zkusit Britax prodat a koupit něco jiného?

Jsem jen nudící se vymýšlející matka?

Děkuji

Ahoj,

plně Tě chápu! 🙂 Britax Smile III je opravdu super kočárek, ale 13 kg u sporťáku je prostě hodně, navíc manipulace nemusí být už tak snadná při větším dítěti.

Hodně maminek mění kolem roku sporťák z dvojkombinace, za něco skladnějšího a lehčího, tak Tě ujistím, že řešíš úplně běžnou věc! 🙂 Já také prodala dvojkombinaci po roce a zakoupila místo něj jiný, doma mám tedy dva kočárky - jeden kompaktní na rychlé přesuny, do auta a na cestování (jako máš ty Elodie), druhý na delší procházky a do většího terénu. Ideální stav je, když kočárek splňuje vše - je kompaktní, lehký a zároveň nám vyhovuje i po jízdních vlastnostech, což je někdy nereálné, proto má většina maminek kočárků několik. Případně je někdy potřeba udělat ústupek a najít rozumný kompromis mezi našimi požadavky.

Koukni například na tyto obousměrné kočárky, zda Tě neosloví.

Nebo lehčí, skladnější a neotočné.

Budu ráda, když mi znovu napíšeš všechny Tvé požadavky, ať vybereme ten nejlepší kočárek, se kterým budeš maximálně spokojená.

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie