MamaKiddies iRun versus Hauck Runner 2. Který z nich je kvalitnější?

Zodpovězené
22. kvě 2022

Dobrý den,

ráda bych otevřela znovu tuto diskuzi. Chtěla bych se zeptat na Vaše doporučení ohledně těchto dvou modelů. Líbí se mi Mama Kiddies iRun z důvodu výbavy oproti Hauck, nicméně mě trošku odrazuje nosnost kočárku. Můžu se zeptat, který byste doporučila? Nebo zda se Mama Kiddies nebát? Syn má nyní 7,5 měsíce a skoro 10 kg. Kočárek chci kvůli terénu, ani ne tak na běhání a pod. Hauck mě odrazuje nejvíc krátkou stříškou. Který z nich je kvalitnější, pohodlnější pevnější?

Děkuji Verča

Ahoj,

MamaKiddies iRun má opravdu jen 15 kg nosnost, což ve vašem případě nemusí do budoucna stačit. Jinak si jsou kočárky dost podobné kvalitou a zpracováním. Jejich nižší cena je na nich znát, ale pokud nejsi náročná, tak budou dostačující 🙂. Oboum chybí odpružení, ale díky větším nafukovacím kolům zvládnou i terén.

Já bych šla určitě do Hauck Runner 2, a to nejen z důvodu vyšší nosnosti, ale protože má větší i celkové rozměry sezení, takže vydrží déle. Stříška je krátká, ale to se dá vyřešit ušitím prodlužovací na míru, což mi přijde jako fajn řešení. Navíc si můžeš barevně sladit i podložku a další příslušenství.

Držím palce ve výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie