Mamas&Papas Armadillo Flip XT2 vs. Jané Kendo, který skladný, otočný kočárek do města?

Zodpovězené
8. srp 2019

Dobrý den /Ahoj,

pro projetí otázek včetně odpovědi na tu mou jsem vybrala dva konečné kandidáty. Teď se rozhoduji, který bude lepší pro požadavky:

  • otočná sedačka
  • skladný do auta - ať zabere co nejméně místa (máme VW Golf)
  • budeme jezdit převážně ve městě
  • pohodlný pro větší dítě (v 6 měsících má 8 kg a 69 cm)
  • polohovatelná rukojeť

Jaký máš názor na Mamas&Papas Armadillo Flip XT 2?

Děkuji za odpověď.

Ahoj!

V první řadě bych podotkla, že velikostí Tvého prcka bych se až tak nestresovala. 6 měsíců - 8 kg - 69 cm mi, po zkonzultovaní tabulky průměrného růstu, přijde v absolutní normě (průměr pro šestiměsíčního chlapce udává 7,8 kg a 68 cm, takže je jen o malinko větší). Proto bych se nyní netrápila koupením něčeho obrovského jen kvůli strachu, že se nevejde. Moje se vešly i do menších kočárků, a to byly na svůj věk taky větší - netřeba se příliš stresovat, děti nepotřebují 10 cm na všechny strany.

Pokračujme k výběru ...

Jané Kendo

je podle mě lepší, co se jízdních vlastností týká. Jejich vlastní autosedačku (nevím, či vůbec o tomhle ještě uvažuješ) také dokážeš nasadit bez potřeby adaptérů, což minimálně v prvních měsících je určitě výhoda (připojit však můžeš i ​​autosedačky typu Maxi-Cosi, s adaptérem).

Mamas & Papas Armadillo Flip XT 2

Mamas&Papas Armadillo Flip XT 2

je zas skvělý z pohledu prostoru pro děťátko. Ložná plocha je neskutečná, a pohodlná. Kromě toho nabízí také vysokou nosnost a zároveň kompaktní skládání, což všechno dohromady nenajdeš téměř nikdy. Ale tedy, je to městský kočárek, takže vhodný spíše na nenáročné trasy - terén a časté zvedání kočárku (například na vyšší obrubník) budou náročnější.

Jinak jsou to oba fajn kočárky, s vlastními mínusy a plusy ... Já osobně bych vybrala Jané, chceš všestrannější kočárek, a nemusíš tak řešit ten prostor, a Flip XT 2, jestli procházky budou nenáročné a prostor pro děťátko prioritizuješ.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.