Maxi-Cosi Adorra, jaký je?

Zodpovězené
14. led 2019

Dobrý den,

mohla bych vás poprosit o názor na kočárek Maxi-Cosi Adorra? Zatím jsem ho neviděla na živo. Jedná se mi především o sportovní nástavbu a jeho celkovou kvalitu.

Moc děkuji a přeji hezký den 🙂

Ahoj!

Co se Maxi-Cosi Adorra

Maxi-Cosi Adorra

týká, v první řadě bych tě chtěla nasměrovat na můj článek - recenzi tohoto kočárku, pokud ti tedy nebude překážet, že je ve slovenském jazyce. Sama jsem ho testovala jako novinku, a pocity z něj jsem shrnula do tohoto reportu.

Pokud bych to měla říct ve zkratce, kočárek je provedením kvalitní a hezký, pohodlný, určený převážně do města. Využiješ ho nejlépe v případě, že nemáš množství obrubníků v okolí, a pokud tvůj krok není extrémně dlouhý (kvůli umístění brzdy). Skvělý je i na nákupy - košík je jednoduše Topka! Negativy jsou kromě brzdy zejména těžiště při vození v protisměru, ne tak zcela kompaktní složení a kolečka, která může být slyšet. Ideální je si ho před koupí vyzkoušet, abys věděla, jestli ti sedne.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.