Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Maxi-Cosi Adorra je novinkou roku 2017. Je to poměrně lehký full-size kočárek s pevnou konstrukcí s obrovským nákupním košíkem, který doplňuje připínací malá taštička. Robustní pěnová kolečka s odpružením zvládnou i mírný terén. Kočárek dokážeš složit jednou rukou i se sedačkou v kterémkoli směru.

Luxusní polstrované sedadlo s extra prodloužitelnou stříškou můžeš na konstrukci otočit a polohovat až do lehu. Jeho součástí je podložka. V případě využívání sedačky od narození je možné zdvihnout bočnice, což imituje ochranu klasické hluboké vaničky. Pro plnohodnotnou kombinaci od narození si však můžeš zakoupit i plnohodnotnou skládací vaničku Oria nebo adaptéry na autosedačku. Adorra vyšel i ve speciální vzorované edici Graphic Flower, nebo v limitované kolekci Nomad. Kočárek byl vydaný i pod podznačkou Bébé-Confort jako Bébé-Confort Adorra.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
11,6
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
107 × 59,5 × 95,5
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
82,5 × 66 × 59,5
Původ značky
Nizozemsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
22
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

Zdravím, prozradíte mi prosím, kde lze sehnat "ochranný panel" k sportovní nastavbe?
Zdravím, nejsem si jistá, co se myslí pod pojmem "ochranný panel". Pokud mluvíme o nánožníku, originál k tomuto modelu není - ale sedne některý z univerzálních, například bych se podívala po modelech od značky Pinkie. Místo něj se dá dokoupit dobrý fusak, něco jako Lodger, ale i nějaký od Maxi-Cosi. Pokud mluvíme o dětském madle, to bude třeba shánět jako náhradní díl, a to bych kontaktovala některého z prodejců tohoto modelu, měl by být schopen ho doobjednat. Jiný ochranný panel mi už nenapadá, a jestli, tak jedině nějaký extra kšilt na stříšku, a to bych také dívala nějakém univerzálním, např. Diono Shademaker.