Maxi-Cosi Jade a kompatibilita s Bugaboo Fox2/jiným podvozkem (na který půjde i autosedačka Pebble)

Zodpovězené
10. zář 2020

Dobrý den,

chtěla jsem Vás požádat o radu. Máme kočárek Bugaboo Fox 2, s ním jsme maximálně spokojeni. Pro kratší cesty používáme autosedačku MC Pebble plus se základnou. Na delší cesty jsme nyní pořídili MC Jade. Nyní řeším, jak autokorbičku Jade maximálně využit, mám tedy na mysli její připevnění na podvozek.

Předpokládám, ze na rám Foxe to asi vůbec možné nebude ☹, Žádné adaptéry asi neexistuji? Poradíte mi, zda je tedy možné sehnat nějaký podvozek, na který půjde nasadit autokorbička Jade, a stejně tak i autosedačka Pebble - a kde takový podvozek rovnou i s adaptéry sehnat?

Moc vám děkuji! 🙏.

Ahoj!

Na Bugaboo Fox, bohužel, nepřipojíš. Hledala jsem i special kombinace, ale takovéhle adaptéry bezpečně nijak nepřipojíš.

Bugaboo Fox 2

Jade, a s příslušnými adaptéry i vajíčko Pebble, ale půjdou na tyto modely:
Maxi-Cosi Adorra,

Maxi-Cosi Adorra

Nova,

Maxi-Cosi Nova 4

Lila,

Maxi-Cosi Lila

Lila CP,

Maxi-Cosi Lila CP

a i Gia.

Maxi-Cosi Gia

Samotné podvozky jen tak sehnat ale nepůjde, jedině možná zkus kontaktovat prodejce této značky a zeptat se je o možnost objednávky jen toho podvozku, kue. jako náhradného dílu. Možná někdo vyhoví.

Každopádně, já bych, jestli to nepůjde, šla na to takhle: full-size model (a velice dobrý) máš, takže by se mohlo hodit jedině do čistě sportovního, neotočného modelu, který pak (později) využiješ i normálně na cestování, kratší pochůzky ve městě, nebo se starším dítětem… a. a to se asi nejvíce hodí ta Gia, kterou výrobce na stránce jako kompatibilní uvádí. Adaptéry na korbu Jade ale nevidím k dostání, tak ideálně bude asi se taky informovat u prodejců tohto modelu, jak je to s dostupností a kompatibilitou. Jestli to vyjde, budeš mít celkem praktický backup, který se rychle skládá a je krásně polstrován pro komfort miminka. S adaptéry jiného typu ho každopádně můžeš vozit i s klasickou autosedačkou Pebble.

Jestli ne, na 100 % Ti sedne (bezadaptérové) ta Adorra. Tím ale, že je to model otočný, je těžší a méně skladný - a mně se taky trošku hůře ovládal - proto mi ta Gia přišla jako o moc lepší volba. Zkus, když tak, poprosit opravdu jen o tu konstrukci (podvozek) Adorry…

A nebo se pak smířit s korbičkou Jade využívanou jenom v autě (i tak vydrží jenom kolem půl roku), a překládaním mimča do kočárku při vycházení z auta...

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.