Miluji Bugaboo. Který je nejlevnější a dobrý?

Zodpovězené
17. srp 2021

Dobrý den,

líbí se mi kočárek značky Bugaboo.

Který je nejlevnější a dobrý?

Vím, že Bugaboo Buffalo a Fox jsou velice drahé značky a ještě kočárek Bugaboo i pro dvojčata.

Dá se sehnat jiný než Bugaboo Donkey? A proč je tak drahý?

Děkuji

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Značka Bugaboo má velmi kvalitní kočárky, které si mohou vzhledem ke své historii a zavedenosti na trhu dovolit ceny nastavit tak vysoko, jako aktuálně jsou.

Pokud Vám můžu poradit, zkuste se zaměřit na model Cameleon 3. Nový bývá v dvojkombinaci k sehnání do 20 tisíc. A je to model na jedničku s hvězdičkou.

Pokud byste trvala na jiných modelech, tak ty ceny tam bývají dost stabilní a jedině se zkuste kouknout na inzeráty na bazárcích. Maminky tam v drtivé většině nabízejí modely v perfektním stavu a za opravdu slušné peníze.

Bugaboo je dobrá volba, opravdu doporučuji. 👏🏻 Samozřejmě také záleží na tom, co od kočárku jako takového očekáváte, ale to jste nespecifikovala. Pokud řešíte především tu značku a cenu, tak se opravdu zkuste zaměřit na ten model Cameleon 3. 😉

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz