Moon Resea S versus Moon Relaxx. Který kočárek splní naše požadavky?

Zodpovězené
12. dub 2022

Ahoj,

jsme z Prahy a neumím se rozhodnout, který kočárek do městského lesa a vesnici a zároveň na jízdu ve městě v Praze.

Rozhodujeme se mezi Moon Resea S Edition 2022 anebo Moon Relaxx mud (chceme teleskopickou rukojeť) .

Elegantnejší i pevnejší konstrukce nám přijde ta Resea S, ale zároveň má menší korbu.
Čekáme letní červnové miminko.

  • jezdíme zároveň i dost autem
  • máme 183 cm a 166 cm
  • od Moon kočarku očakáváme lepší zvládnuti mírného terénu než např. Cybex Priam 3, který je asi spíš vyloženě městský.

Poradila bys nám, prosím, který model spíše zvolit?

Děkuji 🙂

Ahoj,

oba kočárky jsou dobrou volbou! 🙂 Moon Relaxx Edition má o trochu větší hlubokou korbu, ale Moon Resea S má zase prostornější sporťák. Rozdíl je i ve výšce rukojeti, u Relaxx ji nastavíš cca o 6 cm výše, Resea ji má v maximální výšce 105 cm. Mimo designu si jsou kočárky velmi podobné, včetně hmotnosti (cca 12 kg). Oba mají nafukovací kola a dobré odpružení, takže si poradí i s terénem. Hluboké korby jsou umístěné na výškových adaptérech a nechybí u nich prodlužovací stříška, kvalitní matrace značky Träumeland a větrací okénko na přední straně, které napomáhá jak lepší cirkulaci vzduchu v horkých letních dnech, tak může miminko při "pasení koníků" pozorovat okolí. Sportovní sedák je obousměrný a samozřejmostí je polohovatelná opěrka nohou i zad, a to až do úplného lehu.

Pokud se Ti líbí více Moon Resea S Edition (2022), tak bych do něj šla, ten rozdíl u korby není veliký.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie