Na který sportovní kočárek pasuje vajíčko Maxi-Cosi?

Zodpovězené
3. pro 2023

Ahoj,

čekáme druhé miminko. Po starším synovi mám konstrukci s hlubokou korbou z polské trojkombinace. Sportovní kočárek mám Peg Pérego selfie. Starší syn je velký oblíbenec kočárku, a proto zvažuji další sportovní. Mám však jeden důležitý požadavek. Hledám sportovní kočárek, na který bez problémů nasadím vajíčko Maxi-Cosi, případně jinou kvalitnější značku. Potřebujeme koupit nové vajíčko. Nejraději bych byla, kdybych kočárek uměla dát do co nejhlubšího lehu. Plánuji ho při druhém začít využívat brzy. Také bych byla ráda, kdyby byl lehký a skladný jako Peg Pérego Selfie. S tím jsem maximálně spokojena.

Je na trhu něco podobně lehkého, skladného, ​​lehce složitelného a na vajíčko?

Cena do 6 000 Kč

Děkuji

Ahoj,

podobným modelem je například i sportovní kočárek Mutsy Nexo, který jsem nedávno zmínila v této mé odpovědi:

Jelikož nepíšeš do jakého terénu kočárek potřebuješ, neumím Ti pomoci. Na trhu je dost typů kočárků určených pro použití v různých terénech. Tvůj Peg-Pérego Selfie je totiž kompaktnější městský typ kočárku s funkcí samoskládání. Je vhodný i na cestování a časté přesuny autem.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka