Nejlepší golfky do 10 000 Kč?

Zodpovězené
1. čer 2022

Dobrý den,

pokouším se vybrat ideální golfky. Zatím je mým favoritem Cybex eezy s+2. Ráda bych úplný leh i sed, prodlouženou stříšku, nastavitelnou opěrku nohou, jednoduché skladani, čtyři kola. Nepotřebuji rozměry do letadla, ale naopak kolečka, která zvládnou v rámci možností terén a polní cesty.

Poradíte?

Předem děkuji🤗

Ahoj,

Cybex Eezy S+² je určitě super volbou. Sezení není tedy úplně rovné, ale jinak Tvé požadavky splňuje. Z úplného sedu se u kočárků upouští, protože to není úplně zdravé pro dětská záda. Pokud bys přece jen více kolmý sed chtěla, dá se pořídit univerzální pásek, který se připevní kolem konstrukce a za zádovou opěrku, ta se tak zafixuje v přímější poloze.

Dále doporučuji i Inglesina Maior. Oproti Cybexu má o něco větší kola a citelnější odpružení, delší zádovou opěrku a také má náhledové okénko ve stříšce.

Pokud budou procházky v přírodě a ve zhoršeném terénu převládat, tak jako nejlepší variantu doporučuji TFK Dot 2. Působí robustním dojmem, ale přesto je velmi skladný a lehký (8,5 kg). Je velmi dobře odpružený a v kombinaci s gumovými koly se vzduchovými komorami, nebude ani větší terén žádný problém.

Držím palce ve výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie