Odlehčený kombinovaný kočárek (2v1), co nemá malý sporťák. Máte tip?

Zodpovězené
5. bře 2020

Dobrý den,

poprosila bych o tip na odlehčený kombinovaný kočárek s hlubokou korbou, spíš 2v1. Kombinované kočárky mi přijdou vesměs dost těžké plus sporťák je obvykle takový malý...

Děkuji moc za info 😻.

Ahoj!

Velmi mi chybí nějaký rozpočet, maximální cena, co si ochotna investovat... Neboť se to velmi mění podle tohoto parametru, plus i terénu, kde budete jezdit. Ani skladnost moc nevím, i když předpokládám, že odlehčený asi bude znamenat i relativně skladnější. Dám pár tipů "z každé strany" - a zkus se inspirovat, případně podat další otázku s více parametry.

Espiro Only je takovou lehčí, skladnější no stále kombinovanou možností - a novinkou.

Espiro Only 2020

Z městských zase myslím na Cybex Balios S, případně i kočárky jako Moon ReSea S (nebo větší Moon Style), a mně osobně přijde vhodné i něco jako Jané Kendo či Jané Kawai.

Cybex Balios S

Moon ReSea S

Moon Style

Jané Kendo

Jané Kawai

Z 2v1 kočárků ve smyslu konvertibilních ze sedáku na korbičku a naopak, bych se dívala na takové lépší, což také něco vydrží a budou prakticky využitelné - něco jako Maclaren Daytripper či Diono Quantum (no tento již není z nejlehčích - vynahradí to však pohodlnou sedací / ležící částí a dobrými koly).

Maclaren Daytripper

Diono Quantum

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.