Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Odlehčený sporťák do města a na výlety s otočným sezením na pohodlné spaní. Existuje?

Zodpovězené
KočárkyKočárky Baby JoggerKočárky StokkeSportovní kočárkyVýběr kočárkuBatole (1-3 roky)
14. únor 2020

Dobrý den,

Už jsem projela snad všechny internety, ale třeba mi něco uniká.

Dcera 19 měsíců, cca 84 cm, 12 kg. V kočáru si ráda pospí. Momentálně máme Emmaljungu NXT60 F v Outdoor verzi. Úžasný sporťák, nicméně už se trochu proveze (zvláště teď v zimě s poctivým beranem, a když ještě přihodím nákup a nezbytnosti).

Takže hledá se odlehčený sporťák (žádná golfáčová hrkátka) - něco do města, na dovolené a výlety. Podmínkou je otočné sezení a pohodlné a prostorné ležení plus komfortní jízda v horším terénu (kočicí hlavy apod.) - a hmotnost pod 10 kg.

Favority jsou:
Zopa move
Moon ReSea - dle recenzí není moc prostorný
Valco Ultra Trend Tailormade - údajně tvrdé
Stokke Beat
Oyster Zero - bohužel neotočné, a to stříbrné prodloužení stříšky je děs, a zádová opěrka mi přišla tvrdá (jen překližka potažená látkou).

Je nějaká varianta, kterou jsem neobjevila?

Děkuji

Ahoj!

Já osobně bych zvažovala v první řadě Easywalker Charley - zejména kvůli váze a dobrým, i když menším, kolečkům. Nemáme ještě přeloženou recenzi, ale v češtině by si ji našla zde: https://www.modrykonik.sk/blog/kocikopedia/arti...

Zopa Move a Moon Reset by byly také spíše tvrdší, ale jinak fajn nápad určitě - myslím, že by mohly sednout. Valco Snap Ultra Trend je jednoznačně pěkný a šikovný, ale bez odpružení. Pokud si s tím ok, bude to určitě fajn volba. Stokke Beat je krásný a prostorný, ale bude to zejména městský kočárek, jak se ukazuje. No a k Oyster Zero máš takové výhrady, že si myslím, že ti nesedne určitě.

Bude to tak asi všechno, takže budeš muset, pokud tedy nechceš úplně mini kočárek / kolečka, vybírat z těchto. Z neotočných bych se já osobně dívala na Baby Jogger City Mini GT2, super kočárek.