Odlehčený sporťák do města a na výlety s otočným sezením na pohodlné spaní. Existuje?

Zodpovězené
14. únor 2020

Dobrý den,

Už jsem projela snad všechny internety, ale třeba mi něco uniká.

Dcera 19 měsíců, cca 84 cm, 12 kg. V kočáru si ráda pospí. Momentálně máme Emmaljungu NXT60 F v Outdoor verzi. Úžasný sporťák, nicméně už se trochu proveze (zvláště teď v zimě s poctivým beranem, a když ještě přihodím nákup a nezbytnosti).

Takže hledá se odlehčený sporťák (žádná golfáčová hrkátka) - něco do města, na dovolené a výlety. Podmínkou je otočné sezení a pohodlné a prostorné ležení plus komfortní jízda v horším terénu (kočicí hlavy apod.) - a hmotnost pod 10 kg.

Favority jsou:
Zopa move
Moon ReSea - dle recenzí není moc prostorný
Valco Ultra Trend Tailormade - údajně tvrdé
Stokke Beat
Oyster Zero - bohužel neotočné, a to stříbrné prodloužení stříšky je děs, a zádová opěrka mi přišla tvrdá (jen překližka potažená látkou).

Je nějaká varianta, kterou jsem neobjevila?

Děkuji

Ahoj!

Já osobně bych zvažovala v první řadě Easywalker Charley - zejména kvůli váze a dobrým, i když menším, kolečkům. Nemáme ještě přeloženou recenzi, ale v češtině by si ji našla zde: https://www.modrykonik.sk/blog/kocikopedia/arti...

Easywalker Charley

Zopa Move a Moon Reset by byly také spíše tvrdší, ale jinak fajn nápad určitě - myslím, že by mohly sednout.

Zopa Move

Moon ReSea Sport

Valco Snap Ultra Trend je jednoznačně pěkný a šikovný, ale bez odpružení. Pokud si s tím ok, bude to určitě fajn volba.

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Stokke Beat je krásný a prostorný, ale bude to zejména městský kočárek, jak se ukazuje.

Stokke Beat

No a k Oyster Zero máš takové výhrady, že si myslím, že ti nesedne určitě.

Babystyle Oyster Zero

Bude to tak asi všechno, takže budeš muset, pokud tedy nechceš úplně mini kočárek / kolečka, vybírat z těchto.

Z neotočných bych se já osobně dívala na Baby Jogger City Mini GT2, super kočárek.

Baby Jogger City Mini GT2

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.