Oyster Zero a zadní kola. Jsou ta novější z r. 2019 lepší než ta z r. 2017?

Zodpovězené
5. bře 2021

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat. Mám Oyster Zero kočárek a chci koupit nová zadní kola, už jsou dost rozpíchaná od kamínků. Koukala jsem, že se prodávají dva typy kolečka 2017 - ty mám já a nové, myslím 2019, kde není ten vzorek. Dle recenzí jsou ty novější prý lepší a odolnější.

Chci se zeptat, jestli je mezi nima skutečně rozdíl popřípadě, jestli mi tam ty novější půjdou dát.

Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz. 🙂

Ano, kola jsou plně kompatibilní, takže verzi z roku 2017 v pohodě umístíte na verzi z roku 2019 - a naopak.

Co se týká rozdílu mezi samotnými koly. První viditelný rozdíl je ve vzorku, kdy starší verze jím disponuje (má stromečkový vzorek), kdežto verze z roku 2019 je bez něj (podélné drážky). Dle výrobce se v tomto směru jedná jen o změnu designu, nikoliv samotných jízdních vlastností.

Každopádně kola z roku 2019 jsou vyráběna z tvrdší směsi, takže určitě jsou lepší než ta z roku 2017. Výrobci právě v rámci mnoha testů a také "stížností" od maminek právě na poškození od kamínků vytvořili odolnější kola, se kterými už tento problém nebudete muset řešit.

Kdybyste měla ještě nějaké otázky, neváhejte se na mě obrátit. 😉

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz