Plastová kola u kočárku, nejsou lepší nafukovací?

blanchess
15. srp 2012

Ahoj,chci se zeptat,máte někdo takový kočárek?Chci si koupit sportovní kočárek s těmito kolečky,ale přemýšlím,jestli nejsou lepší nafukovací.Díky za odpověd.

honzulka
15. srp 2012

Já myslím,že nafukovací kolečka jsou vždy nejlepší,hlavně do terénu.. 😉

monika6e
15. srp 2012

záleží, kde ten kočárek budeš používat. My měli cca 14kg kajtex - kola špičkový, ale docela těžká jízda s ním. Teď mám jen o dvě kila lehčí sporťák chipolino a přijde mi, že nemá ani třetinu. Z více stran jsem už slyšela, že je to dané těmi kolečky. S nafukovačkama je pocitově těžší a lehce neohrabanější. Na druhou stranu jsou ty plasťáky takový chrastítka, ale zvládnou i louku a les 🙂

jetynka
15. srp 2012

Já měla u prvních dvou dětí kola nafukovací a sportovní kočárek, ale hodně krát jsme píchli tak jsem byla nazlobená, teď u třetího mám kočárek hluboký a kola plastová a jsem spokojená. Musíš popřemýšlet kam budeš s kočárkem jezdit nejvíce, pokud jen po městě tak bych šla do plastových, kvůli sklu a různému ostrému nepořádku apod., pokud jsi sportovní typ, jezdíš na bruslích, na hory apod, šla bych do nafukovacích.

karmenta
15. srp 2012

mám plastové a spokojenost. Jezdím převážně po městě, vzládne to ale i písek, štěrk apod, ale samozřejmě asfalt je asfalt. Nafukovací kola má kamarádka u Takko a už několikrát píchla, ale bydlí na vesnici, kde je odporný štěrk. Zase v lese si jela jak královna, zatímco já s plastovýma jsem drndala :(

maiky
15. srp 2012

za mě rozhodně pouze nafukovací, jezdíme převážně po městě, ale s plastovýma to byl horor, rachotilo to, na kočičích hlavách jsem se bála abych malému nevytřepala mozek, hnus a už nikdy více .. rozhodně mají miminka lepší pohodlí s nafukovačkama, ale zase je to co člověk to názor

andelka
15. srp 2012

Na menší dítko mám s nafukovacími a sporťák (tak od 1roku) mám s takovými měkčími plastovými, jsou dvojtá a velká, takže jezdí dobře. Ale jako drncá to (máme zámkovou dlažbu, ne kostky/kočičí hlavy jak ještě bývají někde) a do lesa nebo terénu zásadně beru ten nafukovací (mám kombinaci, takže je i jako sporťák).

baeszinka
15. srp 2012

My mame cortinu s plastovymi koly,ze zacatku trochu des,ale jak se trochu ojedou,nemuzu si stezovat a sportak vubec super.cekame ted druhy,kocar si nechavam a kola nenit rozhodne nebudu.

veruska007
15. srp 2012

Mám cam pulsar, plastová kolečka a spokojenost. Jsou teda tvrdší, ale jezdíme převážně po městě, polňačku zvládáme taky dobře, až se divím. Známá má babycar s plastovými kolečky, mají velmi měkkou gumu, takže to víc pruží, ale po třech měsících je guma skoro sjetá a píchají se jí tam kamínky.

tiburcia
16. srp 2012

Já mám Teutonii která má komorová kola, je to taková tvrzená guma, nenafakuje se to, ani to nedrncá jako plastové kolečka,takže jsem nad míru spokojená 😉

zlatelevizeedna
18. srp 2012

Taky mám Teutonii viz odpověď výše. Jezdím zatím hlavně po městě, ale protože jsme menší město, tak chodníky vypadají dost terénně. Drncá to, ale ne tak, že by se to nedalo přežít.