Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Cam Pulsar je kočárek futuristického vzhledu, který se od ostatních modelů této značky liší i specifickým tvarem stříšky sportovní části a centrální brzdou umístěnou na rukojeti. Na opačné straně rukojeti je umístěn mechanismus aretace koleček, takže se k nim nemusíš shýbat. Koečka jsou odpružená jen mírně, proto jsou vhodnější spíše do města. Cam Pulsar dokáže po složení samostatně stát s pomocí výsuvné tyčky, o kterou se opře.

Sportovní část otočíš a napolohuješ až do lehu. Při sklápění zádové opěrky se automaticky zvedá i opěrka nožiček. Pultík na nožičky nastavíš otáčením, čímž opěrku nohou můžeš prodloužit. Pulsar je v nabídce v kombinaci s prostornou hlubokou vaničkou, která se dá pomocí dokoupitelného autokitu předělat na autovaničku. Součástí kočárku je i autosedačka nakliknutelná přímo na podvozek.

Starší modely poznáš podle umělých, efektně vyplněných koleček. Ty v roce 2014 nahradily kolečka nová, se vzdušnějším výpletem, vzadu nafukovací. Pulsar vyšel i v kolekci Siderale ve stříbrné či lesklé růžové barvě potahů s koženkovým efektem na bílo-šedé konstrukci s teleskopicky polohovatelnou rukojetí.

Parametry

Typ
trojkombinace
Hmotnost (v kg)
13,7
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
104 × 58,5 × 94
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
87 × 58,5 × 27
Původ značky
Itálie
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.