Doporučte lehký kočárek, snadno ovladatelný, větší korba

momchery
12. kvě 2015

Zdravím, za chvilku budem pořizovat kočárek a ja bych potřebovala poradit, který kočárek je lehký, snadno ovladatelný a skladajici do auta a s větší korbickou? Děkují za doporučení; -)

gepe
12. kvě 2015

@momchery osobne doporucuju Stokke Crusi, skoro jiz 2roky spokojenost, korba vnitrni rozmer 80cm. Cestujeme hodne, je to vsak spis mestsky kocarek. Na malomesto ci vesnici bychom ho neporidili. Co vsak clovek to nazor 🙂

monunkaaa
12. kvě 2015

Já mám Tako Laret a jsem s ním spokojená.

dtt_87
12. kvě 2015

My kupovali Expander Mondo - trojkombinaci - prostorný, praktický do města i na vesnici, dobře se skládá do auta a je lehký (pro mě, co měřím 158 cm ideál 🙂 ) moskytiéra+pláštěnka+přebalovací podložka+pumpička v ceně, poměrně vysoký v porovnání s ostatními kočárky a kombinace je snadno manipulovatelná 🙂 Při výměně korbičky se sporťákem nebo vajíčkem jen nacvaknu 🙂 Kolečka jsou aretační a jdou nastavit napevno 🙂

dtt_87
12. kvě 2015

@monunkaaa Náš původní favorit byl taky Takko nebo nějaký ten retro kočárek, ale mě osobně přišlo, že bylo Takko užší a po přeměření opravdu bylo oproti rozměrům psaným v katalogu ☹ A retro kočárek byl těžký a blbě se skládal do auta, takže jsme museli taky upustit ☹

sedmiteckas
12. kvě 2015

Ja doporučím - korbu vybírejte větší, ale zase...my meli malou v korbě do 7.mes, pak už tam nechtěla být a šla do sporťáku (ale zase ona velmi brzy seděla, tak jsme neresili, že už bude ve sporťáku sedět nebo polosedet). Divam se,že máte termín v listopadu, tzn, první měsíce se do korby bez problémů male vleze, a pak začnete už stejně odkládat zimní fusak;)to jen můj poznatek. My meli Dorjan Astro s korbou asi 84 cm, a v podstatě k ničemu, ikdyz ano, prostorna korba je asi pořád lepší než minikorbicky...

anetpierowska
12. kvě 2015

Ja jsem mela Takko a uz nechci, meli jsme ho do cca do 1,5roku novy a kola upadavala, rychle se znicil...na to ze stal 10tis.jsem nebyla spokojena, ted cekame druhe a mame x-lander. Super vybava a hl. Se da pouzit az do tri let ten sportak a porad vypada jak novy. Vydrzi toho hodne. Znam tu spoustu maminek,co ho maji a jsou moc spokojeni. Jdou sundat kolecka. Do auta se krasne vejde. Hl.je bytelny. Ale to je na kazdem co se mu zalibi🙂

fidlin
12. kvě 2015

Měla jsem cortinu a ted mám ještě Britax a ten je neuveritelnej..... Doporučuji, minimálně.se na něj někde mrknout a zkusit si jeho ovládání 🙂

4lucky4
13. kvě 2015

@dtt_87 Jakou značku od Taka jste měli vybranou? Ja se rozhoduji mezi Tako Dalga a Roan marita. Ten Roan si jdu dneska trochu přeměřit. Skladnost moc neřeším. Máme dost velké auto a i tak s cestováním počítáme minimálně. Šlo mi hlavně o velikost korby a klasické odpružení.
PS: Ahoj Kači. Zdenča 🙂

dtt_87
13. kvě 2015

@4lucky4 Ahooooj 🙂 Přímo konkrétní značku Takka jsme neměli vybranou - jeli jsme do Polska a podle toho, jak bude který kočárek vypadat, tak se rozhodneme. Nakonec od Takka jsme upustili. Ale Roan Marita byl z retro kolekce, který se nám líbil, ale nebyl praktický 😀 Osobně doporučuju si osobně zajet a vyzkoušet 🙂

apacheee
AMBASADORKA
13. kvě 2015

My máme Maked Lucky a velká spokojenost. Korba je obrovská, do auta je složený raz dva a ohledně váhy, určitě není nejlehčí, ale je to naprosto v pohodě a navíc zvládá i jízdu lesem (bez cest🙂

4lucky4
13. kvě 2015

@dtt_87 Já právě v Polsku už byla. Chtěla jsem tam vidět tu Maritu, ale nic tam neměli a doporučili mi místo ní tu Dalgu. Akorát mě nenapadlo přeměřit šířku sporťáku. Korbička mi přišla pěkně velká u obou. No a teď mám dilema, protože Marita se mi prostě hrozně líbila a vzhledově nepůsobí tak robustně, ale to Tako má vychytanější funkce (například odvětrávání, nemá společnou boudu pro sporťák i korbu,...). No a teď babo raď. 🙂

atinkaa
13. kvě 2015

ak nevadi, ze je trojkolka a rovno sportovy do ktorej si das vloznu tasku tak nas 😉 kuk bazar

a ak sa potom planuje este dalsie ditko tak by som brala rovno surodenecky Phil and teds...zatial iba s jednym priestorom - ten druhy sedacik sa da dokupit 🙂 a zas vlozna taska je prakticka a uplne staci..najma ak pises skladny a malinky, vhodny na cesty..tak toto vsetko splnuje do bodky...ten uz tiez budeme pustat dalej ale zatial v bazariku este nie je 😉

jo a ak by tatinek alebo ty ste radi joggingovali, tak je vhodny i na to, jednou rukou krasne ovladatelny - dokonca i surodenecky 🙂 😵 .

kaccistar
14. kvě 2015

mne sa pozdava Baby Jogger Summit X3 + dokupit vanicku deluxe. Ta vanicka sa da uplne zlozit, kocarek ma 11 kg a je zlozitelny jednou rukou.. iealny na vsetky povrchy a sport. Je to ale trojkolka s rucnou brzdou.

senoritapetra
14. kvě 2015

Já vybírala kočárek celých 9 měsíců skoro, koupili jsme Britax B-Motion 4 🙂 za 7tis a k tomu jsme dokoupili korbu cca 3tis 🙂 a je parádní, lehký, korba je zhruba stejně velká jako u ostatních kočárků, je skladný, dobře se s ním manipuluje, kola dofoukávací, dobrý do terénu 🙂 A D-testu patří mezi nej 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=8FvqsScI52Y
peshinka
14. kvě 2015

@apacheee taky máme a spokojenost největší 🙂

veruska007
14. kvě 2015

Cam pulsar.
Britax taky vypadá dobře, ale osobně by mi velmi vadilo polohování sportovní sedačky pomocí pásku.