Pasuje hluboká korba z kočárku Cam Dinamico na podvozek Cam Cortina?

Zodpovězené
10. lis 2022

Ahoj,

ráda bych se poradila ohledně hluboké korby.

Pasuje hluboká korba z kočárku Cam Dinamico na podvozek Cam Cortina?

Děkuji

Ahoj,

ano, hluboká korba z modelu Cam Dinamico pasuje i na kočárek Cam Cortina X3 Tris Evolution. Dinamico je více městskou variantou tříkolové verze Cortiny a najdeš u něj stejné nástavby na odlišné konstrukci.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka