Pasuje potah hluboké korbicky z Bugaboo Fox 3 na Bugaboo Fox 5?

Zodpovězené
26. pro 2023

Dobrý den,

je prosím kompatibilní potah korby Bugaboo Fox 3 nebo Bugaboo Fox 2 s kočárkem Bugaboo Fox 5?

U pětky mi chybí odvětrávací okénko, aby se děťátko mohlo koukat ven při paseni koníků. Nemohu tuto informaci nikde najít.

Moc děkuji

Ahoj,

moc Tvé otázce nerozumím.

Kočárky Bugaboo Fox 3 a novější bratr Bugaboo Fox 5 mají zabudované panoramatické okénko na hlubokých korbičkách. Toto okénko slouží dítěti při pasení koníků ke sledování okolního světa.

Panoramatická okénka ještě neměla zabudována v hlubokých korbičkách právě původně starší modely, a to Bugaboo Fox 2 a Fox.

Kompatibilitu jednotlivých dílů těchto modelů jsem v poradně již několikrát popisovala, takže Ti sem připínám link na jednu z mých nedávných odpovědí:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka