Pasují adaptéry na Cybex Aton 5 a Joolz Day3?

Zodpovězené
12. črc 2023

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně adaptérů. Mám kočárek Joolz Day3.

Všude se píše, že adaptéry jsou vhodné pro Cybex Aton, Cybex Aton 4, Cybex Cloud Q a Cybex Aton Q.

Jsou adaptéry vhodné i pro Cybex Aton 5?

Cybex Aton 5 už mám. Proto potřebuji vyřešit, jestli mi sednou na Joolz Day3.

Děkuji za odpověď

Ahoj,

pro spojení autosedačky - tzv. vajíčka Cybex Aton 5 na kočárek Joolz Day3 jsou potřebné adaptéry s tzv. koncovkou typu Maxi-Cosi. Na tyto adaptéry lze upevnit více značek vajíček.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka