Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Joolz Day 3 je nová generace modelu Day z druhé poloviny roku 2018. High-endový Day 3 se pyšní dvaceti novými či vylepšenými prvky, zlepšenou ergonomií a pěti novými stylovými barvami. Na hlavních kloubech konstrukce najdeš nově již logo Joolz Day 3. Rukojeť kočárku je vybavena závěsnými výčnělky, takže se už nemusíš bát, že závěsné úchyty na tašku nebo držák na pití ztratíš. Bezpečnostní pásy jsou pro ještě větší komfort prodloužené, lépe se zajišťují a jsou celkově kvalitnější. Brzdu na Day 3 můžeš ovládat i spodní částí chodidla. Přichycení opěrky nožiček k rámu sedadla je dokonalejší a jednodušší. Zjednodušená je i změna hlubokého dílu na sedadlo. Vylepšené je i ovládání kočárku, přičemž byla konstrukce zkvalitněna v 7 místech hlavně kvůli redukci nežádoucího zvuku. Její povrchová úprava je taktéž odolnější vůči odření. Změna nastala i u balení - je pevnější, takže i logistika je bezpečnější. Přidanou hodnotou třetí generace je i fakt, že nejen design, konstrukční návrhy, ale i výroba je vedena přímo z Holandska.

Hliníková konstrukce je o něco lehčí a méně robustní než u bratrského Geo 2, je ale taktéž plně odpružená. Odlehčená nenafukovací kola jsou určena zejména do města, na horších površích je dokážeš zaaretovat bez nutnosti se shýbat, a to pouhým stisknutím nohou. Pro jízdu v terénu je v nabídce náprava all-terrain s neotočnými předními koly. Odkládací prostor poměrně velkého nákupního košíku dokážeš ještě rozšířit velkou, přikoupitelnou nákupní sítí.

Otočné, ergonomicky tvarované sedlo je umístěno vysoko, takže je k tobě děťátko blíže a můžeš ho v kočárku usadit i za stůl. Polohovat ho lze ze sedu až do lehu celkovým nakloněním. Opěrka nožiček se dá pro větší děti dokonce i prodloužit, čímž se také zvětší ložná plocha sedáku. Vybaveno je "odstávajícími" bezpečnostními pásy s magnetickým upevněním pro co nejjednodušší vkládání děťátka. Výhodou je i zaoblená stříška prodloužená efektním kšiltem, společná pro sportovní i vaničkovou část. Textilie vaničkové části se totiž upevňují na tentýž rám, na kterém je i sportovní sedadlo. Na léto nabízí vanička možnost odklopení bočnice pro větrání a výhled miminka v těchto teplých měsících.

Day 3 je dostupný především v kombinaci s vaničkou vybavenou prodyšnou hypoalergenní matrací. Pomocí adaptérů můžeš na konstrukci nakliknout některou ze známých značek autosedaček. Na letní dny je možné si volitelně dokoupit i letní síťované sedadlo.

Kočárek si vybíráš z několika provedení: zemí inspirovaná Earth kolekce, francouzský chic Studio kolekce s dvojitým šitím a Itálií šmrncnutou elegantní Quadro kolekci s prošíváním. Nově přidává výrobce ke kočárku i doživotní záruku, a to v případě registrace do šesti měsíců po koupi.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, více kombinací
Hmotnost (v kg)
12,9
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
109 × 59 × 90
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
92 × 62 × 50
Původ značky
Nizozemsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.