Petite&Mars Royal a Petite&Mars Street+ RWS. Který je lepší do města a nerovného terénu?

Zodpovězené
7. zář 2023

Ahoj,

rozhoduji se mezi Petite&Mars Royal a Petite&Mars Street+ RWS. Pohybujeme se zejména po městě, občas nerovný teren.

Který kočárek je pro nás vhodnější?

Děkuji

Ahoj,

neuvedla jsi žádná kritéria potřebná ke správnému výběru kočárku, takže Ti neumím přesně poradit. Ale nedávno jsem na podobnou otázku odpověděla, tak Ti ji sem připínám pro inspiraci:

Petite&Mars Street+ Air se od Petite&Mars Street+ RWS liší pouze nafukovacími koly.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka