Podložka do kočárku Valco Snap Duo a zároveň do kočárku TFK Twinner Twist. Jakou byste doporučila?

Zodpovězené
7. únor 2022

Dobrý den,

máme půlroční dvojčata, už mi bohužel vyrůstají z hluboké korby (mají 73 cm a téměř 9 kg). Nyní máme TFK Twinner Twist a nově i Valco Snap Duo. Ráda bych pořídila podložky, které by pasovaly do obou sporťáků.

Máte nějaké doporučení?

Děkuji

Ahoj,

osobně bych šla do jistoty a doporučila Ti tak podložky z eshopu Dvojčátka, který se specializuje právě na produkty pro dvojčata. Budeš mít jistotu, že podložky budou na 100 % sedět, protože jsou šité do dvojkočárků, které jsou o trochu užší než klasické kočárky pro jedno dítě.🙂

Podložky jsou oboustranné - letní strana z bavlny zabraňuje pocení a zimní z fleecu zahřeje. Látku potahu si můžeš vybrat podle svého vkusu (na výběr je přes 20 motivů). V oblasti nožiček mají prakticky všitý omyvatelný šusťák proti ušpinění od bot.

Rozměry mají 95 cm na délku a 30 cm na šířku, takže perfektně padnou do obou kočárků a nechybí jim ani prostřih na 5bodový pás. Navíc si můžeš zvolit, zda chceš pouze podložku nebo i set s nepadací dekou či s nepromokavým nánožníkem.

TFK Twinner Twist Duo

Valco Baby Snap Duo

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie