Při které trojkombinaci lze sportovní část složit s podvozkem?

Zodpovězené
8. zář 2022

Ahoj,

hledám trojkombinaci kočárku. Podmínka je, aby se sportovní část dala složit s podvozkem.

Který kočárek to splňuje?

Děkuji

Ahoj,

je mnoho kočárků, které splňují požadavek složení kočárku s podvozkem.

Například v letošním roce (2022) přišly na trh tyto následující modely:

Pokud Ti mám dobře poradit, tak je důležité uvést tato důležitá kritéria:

  • přibližná cena (nejlépe uvést částku do),
  • věk dítěte,
  • terén, ve kterém se nejčastěji pohybuješ (závisí na tom vhodná kola a odpružení),
  • typ kočárku (dvojkombi, cestovní, sportovní, atd.),
  • funkce, které upřednostňuješ (otočnost sedáku, barva, teleskopická rukojeť, atd.),
  • váha kočárku (nejlépe uvést číselnou hodnotu do),
  • výška rodičů,
  • ostatní maličkosti, které by kočárku neměly chybět, ale přežijete bez nich (nánožník, držák na nápoj, reflexní prvky atd.).

Možná Ti důležitost správného výběru objasní i náš článek:

Nebo si prohlédni naše video: „Jak vybrat kočárek?“

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka