Proč má Baby Jogger City Mini GT2 tak těžkou brzdu?

Zodpovězené
19. únor 2022

Ahoj,

koupila jsem bazarový Baby Jogger City Mini GT2 i díky Tvé radě. Je to můj první tříkolový kočárek a myslím, že dítěti se extrémně líbí. Mně se líbí provedení a celkový dojem z něj. Mám ho jen chvíli, ale přechod ze čtyřkolového Gesslein FX4 Classic mi přijde jako obtížně ovladatelný. Jednou rukou to nezvládám.

Je to jen zvyk?

Nezdá se mi kočárek poškozený, je opravdu v dobrém stavu. Čekala jsem lehčí jízdu, proto jsem trošku zklamaná.

Zvažovala jsem ještě koupi Thule Spring, ale vyhrál Baby Jogger City Mini GT2.

Mám uvažovat nad další výměnou?

Děkuji

Ahoj,

řekla bych, že je to jen o zvyku, přece jenom Gesslein FX4 Classic je na tom s odpružením o trochu lépe. Baby Jogger City Mini GT2 je kompaktní městský kočárek, který má sice dobré odpružení na svůj typ, ale furt se nedá srovnávat s měkce odpruženými kočárky. Já na něj nemůžu říct nic špatného, manipulace s ním mi přijde lehká a jednou rukou to zvládnu bez obtíží. S Thule Spring by sis nepolepšila podle mě, oproti Baby Jogger City Mini GT2 mi přišel o trochu hůře odpružený. Navíc má menší rozměry a chybí mu i polohování nohou.

S brzdou mi přijde manipulace bezproblémová, takže bych to spíše viděla na vadný kus (v tom případě bych se obrátila na prodávajícího), anebo Ti jednoduše kočárek nesedl - neboj i to se může stát 🙂. Každá jsme jiná a vyhovuje nám něco jiného. Pokud se Ti s kočárkem opravdu jezdí špatně a myslíš si, že ani časem by sis na něj nezvykla, tak o výměně můžeš uvažovat. Jenom je třeba počítat s tím, že dobře odpružené kočárky jsou méně skladné a těžší.

Pokud se rozhodneš pro nový kočárek, budu ráda když mi napíšeš znovu všechny Tvé požadavky a spolu najdeme toho pravého, se kterým budeš 100% spokojená. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie