Proč nám na kočárku Britax B-Motion 4 Plus hrkají zadní kolečka?

Zodpovězené
24. led 2023

Ahoj,

máme Britax B-Motion 4 Plus a hrkají nám zadní kolečka i po namazání.

Co to znamená?

Jsou málo namazané?

Děkuji

Ahoj,

hrkání zadního kola kočárku Britax B-Motion 4 Plus může způsobovat několik věcí:

  • Pohyb kola ze strany na stranu a následné hrkání znamená vyosení (vykřivení) osy, která je na kole.
  • Nečistota ve vnitřním ložisku, do kterého se kolo zacvakává.
  • Vypadlé nebo poškozené ložiska v kole.

Takto na dálku jen velmi nepřesně určím, co na kočárku může způsobovat hrkání.

Zkus s kočárkem zajít do servisu kočárků. Případně Ti můžou poradit na prodejnách kočárků nebo i cykloprodejně, které dělají i servis.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka