Prostorný golfáč-cena, terén a polohování není důležité, musí být co nejlehčí a vydržet tak do 4 let

Zodpovězené
4. srp 2020

Dobrý den,

sháním golfový kočárek jako doplněk ke sporťáku (máme Britax B-Motion 4 plus, zvládne terén, je pohodlný, ale těžký a neskladný). Dcera má 2,5 roku a potřebovala bych lehký kočárek do autobusu a na přesuny po městě. Neřeším cenu, polohování (dcera už přes den nespí), nemusí projet žádný terén, rozhoduje jen hmotnost a ráda bych, aby vydržel tak do 4 let.

Děkuji za radu 🙂.

Ahoj!

Prvním, co mě napadl, a je fakt lehounký, úložný a prostorný, by byl GB Pockit+ All-City. Nejde do lehu ani není terénní, ale to co potřebuješ přesně zvládá. Nevím, jestli je ale pro Tebe dostatečně cenově atraktivní. Není jednoznačně nejdražší, tak alespoň na zvážení ... A na této stránce jsou také časté slevové kupóny. https://www.pinkorblue.cz/goodbaby-gb-pockit-al...

GB Pockit+ All-City

Z opravdu dostupných lehčích golfek bych se dívala na Koelstra Simba T4

Koelstra Simba T4

a nebo Baby Jogger Vue - příjemně prostorné na typ, zejména v části zádové opěrky, což u levnějších modelů není časté.

Baby Jogger Vue

A z ultralehkých sportovních kočárků v dostupné ceně zase doporučím asi zejména Cybex Eezy S+ - první generaci seženeš levnější, nebo kuk také bazar - vyplatí se.

Cybex Eezy S+

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.