Prostorný sporťák do auta se skládáním jednou rukou, sedadlem dovnitř a poloha do lehu?

Zodpovězené
28. kvě 2019

Dobrý den,

prosím o radu s výběrem sporťáku. Bydlíme v bytě bez sklepa a výtahu a kočárek ukládáme do kufru auta. Proto hledám sporťák, který se jednoduše složí a zase rozloží, nejlépe jednou rukou - a aby se skládal sedadlem dovnitř, právě kvůli ukládání v kufru. Zároveň bych chtěla, aby zvládal alespoň lehčí městský terén a dál se polohovat do lehu. Malá (7m) je už teď dost dlouhá, takže bude asi potřeba i prostorná sedačka. Cenový strop nemám, pokud bude kočárek uživatelsky příjemný a spolehlivý, ráda připlatím.

Moc děkuji za tipy.

Ahoj!

Kvůli extra prostoru pro dítě spojenému se skládáním dovnitř bych navrhla Valco Baby Snap Trend Tailromade, případně též Valco Baby Snap Trend Tailormade v Sport verzi s nafukovacími koly (jestli chceš jízdu hladší a nevadí o něco vyšší váha).

Valco Baby Snap 4 Trend

Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade

Baby Design Look Air je z těch levnějších, ale funkčních variant.

Baby Design Look Air

Je také dostupný ve verzi Look s koly nenafukovacími.

Baby Design Look

Nuna Tavo je také stylovým kočárkem se spoustou vychytávek, a přitom také dobře odpružený.

Nuna Tavo

Z extra dlouhých (na prostor) kočárků bych také vypíchla sporťáky Emmaljunga NXT30 a Emmaljunga Scooter 4S - na trhu, mimo dost objemného Britax B-Motion 4 Plus (který se skládá do vnějšku), nenajdeš v délce sedadla konkurenci.

Emmaljunga NXT30

Emmaljunga Scooter 4S

Britax B-Motion 4 Plus

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.