Ráda ohledně kočárku. Máte zkušenost, recenze?

Zodpovězené
21. kvě 2021

Dobrý den,

nemáte náhodou recenze nebo zkušenosti s tímto kočárkem?

Sháním do terénu.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Musím přiznat, že kočárky Petite&Mars nepatřily nikdy mezi moje oblíbené, protože jsem u každého testování objevila něco, co vadilo a neslučovalo se to s mými představami a nastavenými měřítky a parametry. 🙂 Ovšem model Rover mě jako první kočárek této značky opravdu mile překvapil a nebála bych se napsat "ohromil".

V prvé řadě mě uchvátila opravdu velká korba, dlouhá a krásně vypolstrovaná a měkká, že i já sama bych si do ní nejradši lehla. 😇 Sportovní sedačka je také velmi prostorná, s plynulým polohováním zad a nohou, má prodlouženou stříšku a má pětibodový pás, což velmi chválím. Kočárek je celkově lehký - 10 kg (ať už máte na podvozku nacvaknutou korbu či sportovní sedák), velmi skladný a dobře ovladatelný. Terén s ním zvládnete v pohodě. Má velká pevná kola, je hodně stabilní a odolný proti drncání. Nedisponuje klasickým odpružením kol, ale při jízdě budete mít pocit, jako by ho měl a jako byste řídila sporťák.

Samozřejmě pojem "terénní kočárek" jako takový je dost diskutabilní téma, protože každý má o terénu jinou představu. Pokud se bavíme o výletech do přírody, normálně sem tam nezpevněné cesty, polňačky, nějaký ten kámen, bahno či sníh projede Rover levou zadní. Pokud byste plánovala s kočárkem túry přes les, velké kořeny a další extrémy, tak by to Rover taky zvládl, ale při takhle těžkém terénu byste mohla brzy pocítit na kočárku opotřebení. Na tyto extrémy ja osobně doporučuji kočárek X-Lander X-Move, který projede prostě vše, za to dám ruku do ohně. 😉

Ale jak říkám - tohoto kočárku bych se vůbec nebála. Velkou výhodou je jeho skladnost a lehkost, takže na výlety je fakt skvělý. 🌈

Kdybyste se chtěla ještě doptat, napište.

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz