Riko Nesa, nebo podobný kombinovaný kočárek s bezdušovými koly a pro drobnou maminku. Poradíte?

Zodpovězené
11. kvě 2020

Dobrý den,

zamilovala jsem se do stylu a příslušenství kočárku Riko Nesa 04 nugát, ale bohužel ho mají jen přes e-shop, takže co se týče vyzkoušení, tak to nepůjde. Nechci kupovat něco, co mi nebude vyhovovat - jsem menší budoucí maminka (150 cm s necelými 50 kg před otěhotněním), takže bych chtěla nějaký kočárek, který by vyhovoval mé výšce a zároveň je podobný tomuto - ale aby byly bezdušové kola, byl lehký a lehce se ovládal a něco i vydržel, zároveň, aby byl kombi.

Zatím jsem na víc věcí nepřišla, jsem prvorodička a nemám žádné zkušenosti.

Poradíte mi, prosím?

Děkuji

Ahoj!

Riko Nesa,

Riko Nesa

pravdu máš, o šířce 60 cm a s váhou skoro 15 kg, je ne úplně nejvhodnější model pro tak malou maminku. Podobný design každopádně najdeš i u značky Anex - konkrétně model Anex e/type, ale tam je to šířkou stejné a váhou jen o nějaké kilo menší. Lepší, ale stále ne zcela vhodná volba. Za mě se raději podívej po Anexáckém novém modelu Anex l/type, což už je tvarem mírně jiný, stále však stylový a hlavně menší a lehčí kombinovaný kočárek.

Anex e/type

Anex l/type

Kromě něj bych se dívala i na Muuvo Quick, Moon ReSea S a tímto podobné kombinované modely, i když možná designově trošku dál - ale vydrží, budou vhodné a ještě snadnější a praktické.

Muuvo Quick

Moon ReSea S

Pokud by musel být oblý, doporučím Bebetto Luca, který je z těchto robustnějších modelů alespoň nižší.

Bebetto Luca 2018

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.