Jaký kočárek? Veliká nafukovací kola, veliká korbička

luciasek1987
26. kvě 2017

ahoj holky,
už přes měsíc vybírám kočárek... můj požadavek je: veliká nafukovací kola, veliká korbička.. zatím jsem nenarazila ani na jeden kočárek, který by tomu odpovídal... už ani neřeším cenu... máte někdo alespoň tip na výrobce, který by mi mohl vyhovovat? moc moc děkuji :-*

musilovaromana
26. kvě 2017

Koukala jsi třeba na značku Inglesina? Mně přijdou ty jejich kočárky docela velké. Pak jsem někde četla, že Joolz je holandské a prý jsou Holaňdani vysocí, takže má delší korbičku. Ale to už je dražší značka. Ale vlastní zkušenosti ještě nemám, jen se poohlížím. Ještě mám čas. Jsem zvědavá, co ti tady v diskuzi poradí zkušené maminky.

luciasek1987
autor
26. kvě 2017

@musilovaromana ahojky.. koukala ale jen zatím dávám na první dojem... který zřejmě nebyl 🙂 podívám se ještě jednou... já mám také čas .. jsem teprve v 10. týdnu, ale řeším to už teď, jelikož bych nějaké věci typu kočárek, postýlka, nábytek do pokojíčku měla ráda hotové co nejdříve... děkuju za tip 🙂

victoriaj
26. kvě 2017

My mame I'coo Peak Air a velka spokojenost...jedinou nevyhodou je maly kosik😉

musilovaromana
26. kvě 2017

@luciasek1987 jo, tak to jsme na tom podobně 🙂 já jsem si říkala, že je hodně času a pak si zajedu do Malvíka v Hostivici u Prahy, kde mají velký výběr a kouknu naživo, to je stejně nejlepší
manžel zatím říká, vyber si, co chceš...ale pak určitě taky bude vymejšlet

soleilll
26. kvě 2017

@luciasek1987 Firkon nebo Camarelo mají celká nafukovací kola i velké korby. V 10. týdnu je to ale hooodně předčasná starost...

jahodnice
26. kvě 2017

Nafukovaci kola casto prasknou, lepsi jsou plnena gelem, ma je treba baby jogger, ke sportaku se da dokoupit korba, je velka, pohodlna. Super je baby jogger city elite s korbou de luxe.

andysek2512
26. kvě 2017

@luciasek1987 mam firkon vesta swing🙂 tako akustic má velká kola, nebo kajtex....

kacireksro
26. kvě 2017

ja mam dorjana ecco linnen.a ten ma nafukovaci kola a velkou korbu.

luciasek1987
autor
26. kvě 2017

@soleilll dekuji za nazor 🙂 neprijde mi to predcasna starost,.. jsme s muzem vecne v zahranici a na zarizovani techto veci pozdeji nebude cas, tak proc si to neulehcit uz ted ze? :(

luj89
26. kvě 2017

@musilovaromana doporucuju i treba Kasparka na Zlicine a nevim jestli neni i na Cernaku. Ja byla z obsluhy i nabidky Malvika celkem zklamana..

jenny_
26. kvě 2017

My jsme koupili Patron Bohemia - FENIX-G 4 trojkombinace. A naprostá spokojenost, žádný problémy, lehce složitelný, do terénu jako dělaný. Teď ho budeme posílat dál - je po jednom dítěti a stále jako nový. Čekáme dvojky, tak ho už bohužel nevyužijeme...Tak to jen, kdybys nechtěla úplně nový ;) A určitě bych koukala i na tu sportovní verzi - tam bude mimčo dýl, jak v tý hluboký korbě.

luj89
26. kvě 2017

@jahodnice do terenu se doporucuji spis ty nafukovaci a do mesta klidne gelove.

luciasek1987
autor
26. kvě 2017

@jenny_ nepotrebuji uplne novy kocarek 🙂 muzes mi poslat prosim foto? 🙂)

kejmyk
26. kvě 2017

My máme Dorjan Prestige, má nafukovací kola (zatím jsme ani jednou nepíchli a už toho projel dost) a korba je krásně veliká.

luciasek1987
autor
26. kvě 2017

@musilovaromana cauky.. taky se chystam do Malviku... dnes jsem tam dokonce volala... maji pry spoustu kocarku skladem ale ty ktere ne tak uvidis az kdyz si je pry objednas a dojdou k nim.. ja si to prave s tim kocarkem chci zkusit... jak je stabilni, pojizdny a tak.. tak uvidime ... 🙂 zatim tapu :D

cadilkova
26. kvě 2017

Ahoj,zrovna prodávám,ale chceš asi nový🙂. Tako Dalga. Fakt super,byli jsme moc spokojení. Do lesa,sněhu...A hlavně,mimi tam má spoustu místa😉.

romanavitkova
26. kvě 2017

@luciasek1987my máme tenhle 🙂 a maximální spokojenost ;) taky jsme chtěli velkou korbičku a hlavně velký kola .. ;) https://www.maxim-kocarky.cz/kocarek-commi-roya...

luciasek1987
autor
26. kvě 2017

@cadilkova nepotrebuji nutne novy 🙂 posles foto pls? 🙂 dekuju

jajina88
26. kvě 2017

měla jsem Bébécar s podvozkem Stylo AT a bomba, doporučuju! 🙂

soleilll
26. kvě 2017

@luciasek1987 Nemyslím to nijak zle, jen že máš před sebou ještě hodně měsíců a nikdy nevíš... Navíc vybrat kočár (zvlášť, když víš, co chceš), je otázka max. dvou týdnů. 😉 Tak ať vybereš ke své spokojenosti.

luciasek1987
autor
26. kvě 2017

@luj89 zklamana? vazne?? na Cernaku se muzu podivat... takze Kasparek rikas ju?

luciasek1987
autor
26. kvě 2017

@soleilll jeee ja vim ze to nemyslis zle 🙂) ja uz vubec ne... jen proste.. je to nase prvni mimi a celkem i vymodlene.. tak jsem takova ze vseho jeste vyjukana.. a chci mit vse perfektni... i kdyz vim ze to nejde :D mam ted cas vis tak sedim u pc.. a hledam a hledam... moc ti dekuju za nazor.. 🙂 a vubec ze tu holky jste... DEKUJU

jahodnice
26. kvě 2017

@luj89 gelovky jsou super i do terenu.

hojda
26. kvě 2017

Tento by byl ideální, myslím 😅 Hned se mi to vybavilo, jak jsem přečetla nadpis - veliká nafukovací kola.

http://www.extra.cz/panove-tohle-je-presne-pro-...

cizinkaa
26. kvě 2017

Měli jsme stejné požadavky. Pokud nehledíš na cenu, my koupili švédský kočárek Emmaljunga a jsem na 110 % spokojená. Najeto máme od ledna už přes 500 km a furt jak novej. Z korbičky vyrůst nestihne a kola se nedají píchnout. Navíc jsou všechna 4 velká, takže je do terénu, což pro nás byl další zásadní požadavek.
Rozhodně bych znovu volila tenhle a schovám si ho i na druhé dítě. Jen myslím, že nedělají trojkombinaci, což nám vůbec nevadilo. Chtěli jsme autosedačku zvlášť, protože dost cestujeme, tak jsme chtěli, aby byla echt kvalitní. 🙂 Těm v trojkombinacím tolik nevěřím. 🙂

luciasek1987
autor
26. kvě 2017

@hojda ano ano něco takového přesně hledám :DD

luciasek1987
autor
26. kvě 2017

jinak holky, cestujeme hodně, hodně často.. bydlíme napůl v Chorvatsku a celkově cestujeme po celé Evropě + občas ještě dál. Takže kočárek by měl zvládnout jízdu ve městě, na pláži, v horách.. prostě všude na Zemi :DD

monny3
26. kvě 2017

Četla jsem dobré recenze na "retro" kočárky od Roanu, ale osobní zkušenost nemám 🙂 http://www.kocarky.cz/kocarky-od-narozeni?brand...

cadilkova
26. kvě 2017
luj89
26. kvě 2017

@luciasek1987 treba budes mit lepsi zkusenost 🙂. Ja tam byla asi hodinu, nikdo z obsluhy se me nezeptal, jestli chci poradit nebo ukazat nejakej kocarek. A kdyz jsem se sama zeptala na radu, tak mi pani rekla, ze tam jen uklizi a rovna kocarky a nic o nich nevi... Kocarku tam maji celkem dost, ale zadny bych si nevybrala. Ale tak aspon jsem si ujasnila, co nechci 🙂.
@jahodnice ja teda puvodne taky chtela gelovy, ale maloktery kocarek je ma. A kdyz uz je mel, tak se mi na nem nelibilo neco jineho... Tak jsem nakonec vyloucila typ kolecek jako hodnotici kriterium a bylo 😀. Kazdy totiz k tem gelovym rika neco jineho... Nekdo je chvali a nekdo zase naopak...
@luciasek1987 Ted me napadl kocarek Tudore 🙂. Montuje se v Pardubicich, je to celkem novinka, ale cetla jsem sama pozitiva 🙂