Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
monny3 AMBASADORKA
11. lis 2018 Čtené 147x vybrali jsme

Dnes bych vám ráda představila některé z produktů značky Fisher Price, které využijete již od narození. Ze své dosavadní maminkovské praxe vím, že miminko toho v prvních 3 měsících života moc nepotřebuje, tedy materiálně samozřejmě, a tak není potřeba zahltit jej hračkami. Proto vám chci ukázat produkty, které jsou podle mě opravdu využitelné a mohou nám zpříjemnit a usnadnit první měsíce společného života s miminkem. A kromě faktických informací připojuji hlavně svůj praktický pohled, tak na to mrkněte, nejen pokud miminko teprve čekáte, nebo máte doma čerstvě narozeného človíčka :slight_smile:

Hrací dečka Rainforest friends

Hrací dečka je jednou z ideálních prvních hraček pro vaše děťátko. Dítě ležící na dečce pozoruje hračky nad sebou a když už je mu pár měsíců, snaží se na ně dosáhnout a může si s nimi hrát. Hračky z této dečky můžete sundat a vzít s sebou na procházku. Roztomilý lvíček má navíc dva zvukové módy a děťátko výborně zabaví.

Z mého pohledu: dečka s hrazdičkou je prostě klasika a většinu dětí opravdu baví hračky nad sebou pozorovat, v prvních měsících může zvládat hračky sledovat jen pár minut, ale i to je v životě miminka veliký pokrok k určitému osamostatnění. Hračky jsou nápadité a výrazné, takže zaujmou a bonus je lvíček se zvukem, dečka sama je příjemná na dotek. Za mě určitě moc fajn věc pro miminko.

Aktivní dečka na cesty 

Dečka má pro upoutání miminka jasné barvy a různé textury k probádání. Zábavu miminku ještě zpestří tři veselé hračky, třásně nebo saténový list, které pomáhají stimulovat zrakové a hmatové smysly dítěte. Dečka je opatřena látkovým poutkem, kterým ji připnete ke kočárku, takže se nemusíte obávat ztráty během cestování.

Z mého pohledu: Tato cestovní dečka mi přijde skvělá i na doma, na trénování pasení koníků a otáčení hlavičky za hračkami. Na ven je bezva zvlášť pro jarní miminko, se kterým chodíte v teple ven, protože takto můžete venku miminku udělat jeho vlastní "piknik" na dece, která jej upoutá a může na ní zkoumat zajímavé a přitom bezpečné věci. Stejně tak si dečku můžete vzít kamkoliv na návštěvu, dečka je při složení malá a nezabírá moc místa, takže ideální do batohu nebo koše kočárku. 

Sedátko Rainforest 3 v 1

Sedátko Rainforest 3 v 1 nabízí více možností použití, a to od miminka až po batolata a děti do 18 kg. Pro miminko je to nejdříve houpací lehátko se zábavnými hračkami nad hlavou, do kterých může maličké plácat a pozorovat je. Nebo může v lehátku odpočívat, to mu zpříjemní vibrace, které děťátko utiší a ukonejší. Potom, když děťátko povyroste, můžete tyč s hračkami jednoduše odejmout a proměnit ho v houpací křesílko. V křesílku můžete dítě i krmit, houpání lze změnit na fixní polohu s podpěrou.  

Z mého pohledu: lehátko/sedátko pro miminko je podle mě opravdu praktická věc, v prvních měsících hlavně tehdy, kdy maminka potřebuje mít miminko pod dozorem, ale přitom něco udělat, ať už třeba pověsit prádlo, nebo umýt si vlasy. Takže možnost přenést si lehátko kam je potřeba a mít tak miminko stále na očích, je nedocenitelná. Houpání v lehátku se miminkům líbí, vibrace jej opravdu mohou příjemně uklidnit a některá miminka v lehátku i spinkají. Když je miminko větší ale ještě nesedí, využijete sedátko při krmení.

Kolotoč na kočárek

Kolotoč k zavěšení na kočárek. Miminku se nad hlavou v kočárku pohupuje pět barevných zvířátek, které jej podněcují, aby se za nimi natáhlo a hrálo si s nimi. Sluneční paprsky svítí přes pohyblivá ramena kolotoče a odrážejí se od průsvitného sloníka, žabky a lvíčka, čímž vytvářejí pro dítě velkolepou třpytivou podívanou. Nejblíže k miminku je chrastící panda a cinkající opička, kteří jsou vyrobené z materiálů, které bude váš průzkumník nadšeně prozkoumávat.

Z mého pohledu: zabavit miminko v kočárku když už neprospí celou procházku, ale ještě nemůže sedět, může být oříšek. Takovýhle kolotoč na kočárek mi proto přijde fajn, zvířátka jsou zajímavá a moc se mi líbí, že některá jsou "průhledná" a pro miminko může být poutavé, když přes ně bude svítit sluníčko.

Tak to byly potřeby pro nejmenší a protože od 3 měsíců už miminko začíná objevovat svět i ručičkami a na řadu přicházejí hračky, v některém z dalších článků si ukážeme hračky Fisher Price právě pro ty nejmenší.

#fisherprice 

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
1. lis 2018 Čtené 380x

Dnes mi u jména na Koníkovi přibyla krásná „cedulka“ s nápisem AMBASADORKA a já mám velikou radost, že se o tento okamžik s vámi mohu podělit, protože ode dneška jsem ambasadorkou značky Fisher Price tady na Modrém koníku!

Určitě nejsem sama, kdo rád sleduje koníkovské ambasadorky, působí na mě totiž jako super holky, které nám servírují zajímavé příspěvky nejen o svých značkách ale i ze života, a ještě díky nim můžeme něco cool vyhrát :blush: Ode dneška patřím k nim, a tak bych se vám ráda trochu představila: jmenuji se Monika a momentálně jsem na rodičovské dovolené se synem. Profesí jsem manažer zahraničních projektů ve stavební firmě, ale ve volném čase se snažím život moc „nemanažerovat“ a hlavně si užívat přítomný okamžik, i proto mám v ruce často zrcadlovku, kterou s radostí fotím nejen našeho Maximka. No a doma se o nás stará (a na ven nám vymýšlí často celkem náročný program) skvělý manžel a táta Kuba.

Když jsem před časem uviděla výzvu, že ambasadorku hledá právě Fisher Price, hned jsem věděla, že určitě pošlu přihlášku. Post ambasadorky mě totiž lákal a zároveň jsem byla upřímně potěšená, že je to právě Fisher Price. Maximovi je totiž nyní 10 měsíců, takže výběr hraček je u nás téma velice aktuální. A já před pár měsíci s hrůzou a překvapením provomatky zjistila, jak obrovský je trh s hračkami a hlavně jak snadno utratíte v hračkářství šílené částky. Takže bylo potřeba se v hračkách trochu zorientovat a ty více znalé z vás určitě nepřekvapí, že právě hračky Fisher Price mě velice zaujaly. Snažím se pro Maximka vybírat hračky smysluplné, které jej budou rozvíjet, které jej podnítí k objevování něčeho nového, u kterých není dítě jen pasivní, ale které jej zabaví právě zapojením do hry. A přesně takové hračky Fisher Price jsou. A upřímně raději utratím peníze za jednu pořádnou hračku než za deset aušusových, kterým hned něco upadne, nebo které dítě vůbec nezaujmou a hodí je do kouta. A z toho pramení moje radost, že mohu na Koníkovi prezentovat značku, která patří k top světovým značkám ve svém oboru a které důvěřuji, protože jinak bych ambasadorkou určitě být nemohla.

Naše role je tedy jasná, přiblížit vám značku Fisher Price, představit vám jednotlivé hračky, informovat vás o novinkách, odpovídat na vaše dotazy, podělit se o naše dojmy z jednotlivých hraček a také pro vás připravit několik soutěží :blush: Na tuto novou roli se velmi těším a samozřejmě s vámi budeme s Maximkem sdílet nejen náš život s hračkami Fisher Price ale i naše další všední radosti a starosti.

Doufám, že jako ambasadorka Fisher Price pro vás budu přínosem a budeme se spolu dělit o zážitky s hračkami, o radost našich dětí, o nápady, jak těm malým zázrakům pomoci objevovat svět a rozvíjet jejich zvědavost i schopnosti. Nejen pro tyto účely máme novou skupinu o hračkách Fisher Price, do které vás tímto srdečně zvu: https://www.modrykonik.cz/group/8459/ a kam již nyní můžete přidávat své zkušenosti s hračkami Fisher Price.

Děkuji vám za přečtení a těším se na všechno, co nás na Koníkovi společně čeká :heart: 

#fisherprice

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
20. zář 2018 Čtené 65x

Možnost testovat nevylévací hrníček LOVI přišla přesně včas, protože Maximkovi je čerstvě 9 měsíců, takže celkem čas na pití vody z nějaké „lahvičky“.  Maximek testoval krásný hrníček pro děti od 9 měsíců v designu Buddy Bear.

Jaké byly Maximkovi předchozí zkušenosti s pitím z hrnečků a lahví? No vlastně nic moc, protože Maximek je stále kojený a pouze výjimečně dostává mateřské mléko z lahve, když se stará tatínek a vodu pije hlavně ze lžičky nebo ze sklenice (ale spíš ji po sobě bryndá :blush: ). Takže jak se Maxim „popral“ s hrníčkem LOVI?

Když dostal hrníček poprvé do ruky, tak se mu moc líbil, různě jej otáčel, držel jej vlastně i nohama a vesele s ním mával. No jako hračka fajn, ale bude z něj umět pít?

Upřímně jsem to nejdříve zkusila já, abych věděla, jak obtížně se z něj pití cucá. No řeknu vám, opravdu se musíte hodně snažit, aby něco teklo. Ale když jsem Maximovi hrníček podržela tak, aby se mohl napít, tak on se úplně v pohodě napil. Takže paráda, hned na začátku úspěch!

Z hrníčku Maxim pil i v dalších dnech, ale hlavně si s ním hrál, protože tekutiny má stále hlavně z mléka, tak nemá velikou potřebu dávat si vodu. Každopádně naše společné hodnocení je následující:

  • Na první pohled je hrníček velmi pěkný a kvalitně provedený.
  • Hrníček se dobře drží díky ouškům na stranách.
  • Hrníček má víčko, které je velmi praktické na cesty a na ven a opravdu drží a nepadá.
  • V silikonové savičce je dírka, díky které nevzniká podtlak a tekutina se dá cucat. A právě  kvůli dírce bych hrníček označila za sice nevylévací, ale kapající, zvlášť dítě, které hrníček poznává a hraje si s ním, se snadno pokape (takže pozor na barevné nápoje). Maxim si dokonce vodu nakapal i do oka :blush: Z dírky se dá ale pití cucat také, takže pro děti, které umí věci používat i nad rámec úmyslů výrobců, je dírka prostě skvělá multifunkční záležitost.
  • Hrníček díky gumovému okraji dna neklouže.
  • Snadno se umývá (i když nesmí do myčky).
  • Z venku je vidět, kolik pití v hrnečku je.

Takže za Maxima i za mě určitě spokojenost. Je fakt, že Maxim moc neumí z hrníčku pít sám a musím mu jej držet, ale je ještě malý a zkušenosti s pitím sbírá pomalu, takže to vůbec neberu jako mínus. A už se těšíme, až bude zase o něco starší a po tomto hrníčku se naučí používat i hrníček LOVI 360, který již máme doma ve stejném designu připravený :blush:

#test_lovi2  #recenze

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 7. čer 2018
Pokud přemýšlíte, jaké knížečky pořídit miminku jako první, nebo vymýšlíte dárek pro právě narozené miminko kamarádky a tíhnete ke knížkám, tak tady jsou moje a Maximkovy tipy :wink: Klidně přidejte i svoje tipy, my rádi knihovničku rozšíříme :slight_smile:

https://moninzivot.blogspot.com/2018/06/co-ctem...
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
6. dub 2018
Momentálně kvůli prckovi vyřazuji z jídelničku cokoliv mléčného, tak jsem si zkusila upéct sušenky bez mléka (i bez vajec). Tak kdyby se takové sušenky někomu hodily třeba k sobotní snídani či svačině, tady je recept :slight_smile:

https://moninzivot.blogspot.cz/2018/04/hatlapat...
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
24. bře 2018
Často se tu řeší, co dělají doma naši muži. Ten můj vaří skoro každý den a nově si to svoje kuchařské umění taky nahrává (takže teď čekám na večeři klidně 3 hodiny a jím ji studenou :grinning: ), jestli chcete inspiraci třeba na nedělní oběd či večeři, tak můžete mrknout :wink:

https://moninzivot.blogspot.cz/2018/03/jarni-re...
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
16. únor 2018
Až se na někoho z vás budou v porodnici blbě koukat jako na nás, že nechcete dítě změřit. Nebo až vám později bude maminka/babička radit, ať máte v prvních měsících dítě cely den v zavinovačce :wink:

Úryvek z rozhovoru s Mudr.Dunglem, přednostou ortopedie na Bulovce, ohledně displazie (nedokonalému vyvinutí) kyčelního kloubu u dětí:

"...dítě se rodí s nedokonalé vyvinutým kloubem, který pak může být vlivem nevhodné zátěže vyklouben. A právě k luxaci (vykloubení) dříve významné přispíval způsob balení novorozenců. Například v minulosti velmi oblíbený povijan byl jeden z důvodu tohoto zvýšeného výskytu. Již prvním rizikem, a to velmi zbytečným, je měření délky novorozence, při kterém se musí kyčel dosti nešetrně natáhnout."
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
13. zář 2017
Milníkové kartičky ještě jednou, tentokrát v holčičí růžové verzi :slight_smile:

Odkaz ke stažení na konci článku v blogu: https://moninzivot.blogspot.cz/2017/09/milnikov...
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 11. zář 2017
Vytvořila jsem si vlastní milníkové kartičky pro našeho očekávaného prcka, tak kdyby se někomu hodily (klučičí provedení), odkaz ke stažení je na mém blogu :wink:

Kromě modré verze jsem přidala i šedou pro minimalisty :slight_smile:

https://moninzivot.blogspot.cz/2017/09/milnikov...

#milnikovekarticky
Zobraz celou zprávu