Taky máte doma malé mediky 😊 ? Prý teď řadí zase bacily, já mám naštěstí kontrolu aspoň 3x denně 👨⚕️💉 Pan doktor Maxim totiž ordinuje celý den každý den 🙈 #fisherprice
Náš Mudr. 😂od Ježíška dostal doktorský stůl a mundur,tak pořád ošetřuje
17. led 2020
Jo, tak tohle přinesl Marunce Ježíšek, stále nás léčí. STÁLE!
17. led 2020
no já už dostala tolik injekci, že mě nesmí už nic bolet 😄
17. led 2020


No onehda ji to dost chytlo a kdyz mi poslouchala zada fonendoskopem, tak bych u toho vzdy usla 😀 ale uz ji to nebavi :(