icon

Taky máte doma malé mediky 😊 ? Prý teď řadí zase bacily, já mám naštěstí kontrolu aspoň 3x denně 👨‍⚕️💉 Pan doktor Maxim totiž ordinuje celý den každý den 🙈 #fisherprice

avatar

No onehda ji to dost chytlo a kdyz mi poslouchala zada fonendoskopem, tak bych u toho vzdy usla 😀 ale uz ji to nebavi :(

17. led 2020
avatar

Náš Mudr. 😂od Ježíška dostal doktorský stůl a mundur,tak pořád ošetřuje

17. led 2020
avatar

@ajuse21 prosím prosím odkud máte tak krásný obleček?

17. led 2020
avatar

@guardian já vůbec netuším,to kupovala tchýně k Vánocům

17. led 2020
avatar

Jo, tak tohle přinesl Marunce Ježíšek, stále nás léčí. STÁLE!

17. led 2020
avatar

no já už dostala tolik injekci, že mě nesmí už nic bolet 😄

17. led 2020
avatar
monny3
autor

@verrunn tak super že to má úspěch 👏

17. led 2020