Roan Bass Next, Bebetto Luca versus Anex e/type. Který z nich splní mé požadavky?

Zodpovězené
22. bře 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárky Roan Bass Next, Bebetto Luca, Anex e/type.

Mé požadavky na kočárek:

  • aby byl vysoký,
  • nastavitelná rukojeť, protože partner je vysoký,
  • gelová kola,
  • hluboká korba - dostatečně hluboká, protože červnové miminko chci v zimě ve fusaku a hluboké korbě,
  • možnost prodloužené stříšky s odkrytím na odvětrání,
  • vhodný do všech terénů.

Který z mnou uvedených kočárků splňuje mé požadavky?

Děkuji za odpověď

Ahoj,

z Tvého výběru bych jednoznačně šla do Roan Bass Next, splňuje všechny Tvé požadavky. Má prostornou hlubokou korbu s polohováním a měkce odpruženou konstrukci, která mu umožňuje houpání. Sportovní sedák je obousměrný, složíš ho jednoduše a dohromady i s konstrukcí. Dále má gelová kola a je vyšší - ideální pro vysoké rodiče. Rukojeť si můžeš plně přizpůsobit, nastavíš ji až do výšky 113 cm. Ke kočárku dostaneš i bohaté příslušenství, jako je například nánožník, přebalovací taška, deka, moskytiéra a pláštěnka.

Držím palce a kdybys měla ještě nějaký dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie