Skladná, lehká dvojkombinace s bytelnými koly a sporťákem i pro miminko. Jaká?

Zodpovězené
4. lis 2019

Ahoj,

ráda bych Tě poprosila o radu ohledně výběru kombinovaného kočárku 🙂 Dcera se narodí v březnu.

Požadavky zkusím heslovitě, snad bude něco, co by mi mohlo sednout 🙂

  • lehký terén i město
  • lehký kočár (denně jízda busem)
  • bytelná kola, odpružená pokud možno
  • dobrá skladnost - jednak menší kufr v autě, jednak do letadla
  • sporťák možno použít i pro dva tři měsíce staré miminko - do letadla nechci brát korbu (tzn. aby to šlo do úplného lehu...?)
  • možnost nasadit autosedačku, nějakou kvalitní s testy (Britax nejlépe) - nepůjde-li na přiložené adaptéry, tak aby bylo možno takové klidně dokoupit
  • nemusí být výstřel poslední módy 🙂, klidně koupím i bazarový
  • korba + sporťák
  • výškově nastavitelné madlo výhodou

Předem moc děkuji a přeji hezké dny 🙂

Ahoj!

První, co mi přesně na to, co píšeš, napadl, je jednoznačně Easywalker Charley.

Easywalker Charley

Malý, ale opravdu pohodlný, dobře manipulovatelný, i sporťák je super už od narození (jde do lehu a je měkce polstrovaný)... Právě ho testuji a jak si jmenovala, co potřebuješ, jsem si tímto výběrem pro Tebe jistá. To měkké odpružení a celkové pohodlí pro malé i rodiče je tam topka. A ta váha + skladnost! Autosedačky však půjdou jen Maxi-Cosi, Cybex, Kiddy, Recaro... tedy ty s Maxi-Cosi typem úchytů adaptérů (Romer bohužel ne). Velmi doporučuji, opravdu výborný model přesně na takové městské, cestovatelské typy.

Pokud by to přece jen však (zejména cenově) nevyhovovalo, z bazarových bych se podívala na něco jako Cybex Balios M s vyrovnávací newborn vložkou (např. Od Mamas & Papas),

Cybex Balios M

nekorýtkový Cybex Balios S,

Cybex Balios S

Valco Snap Ultra Trend by šel také ...

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

a koukni i nový Joie Versatrax.

Joie Versatrax

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.