Sourozenecký kočár po i proti směru. Bugaboo Donkey, Valco Snap Duo Tailormade nebo jiný?

Zodpovězené
11. kvě 2021

Dobrý den,

sháním tip na sourozenecký kočár, který by šel dát po i proti směru jízdy. Děti 1,5 roku od sebe, jezdit bude spíš vesnice/město, lehčí terén, žádný cross country. Napadl mě Bugaboo Donkey, ale tam mi dost vadí korýtkové sezení, a potom Valco Snap Duo Tailormade.

Je ještě nějaká další možnost?

Budu si nechávat i mono kočár Britax Go Big2.

Děkuji

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Pokud preferujete sezení vedle sebe, tak Bugaboo Donkey je výborná volba. Musím říct, že jsem dříve z korýtkového sezení taky nebyla vůbec nadšená, ale dnes na něj nedám dopustit. A ani nevím, proč jsem ho kdysi tak vehementně odmítala. 🙂

Pokud byste opravdu korýtko nechtěla, tak se ještě nabízí možnost kočárku TFK Duo Combi, ten má klasické sportovní sezení a možnost jízdy po i proti směru. Navíc je perfektní do terénu. Akorát je to tedy dražší kousek, takže nevím, jaký je Váš limit, tak kdyžtak kouknout po bazárcích. 😉

Jinak tedy - u sourozeneckých kočárků při sezení vedle sebe je ta jízda v podstatě vždy jen po směru, sedačky jsou na podvozku napevno. Bugaboo nebo TFK jsou v tomto šikovné výjimky. Pokud ovšem sezení vedle sebe nepreferujete, tak při sezení za sebou je ta možnost jízdy po i proti směru téměř vždy. Jako příklad uvedu výborné kočárky ABC Design Zoom či Baby Jogger City Select Double.

Koukněte na ně a klidně ještě napište, ráda Vám cokoliv dalšího zodpovím. 🙂

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz