Sporťák/golfky Gmini Travel do auta, na popojíždění, lehký na vynášení a uklizení do skříně. Názor?

Zodpovězené
13. říj 2020

Ahoj,

jaký máš prosím názor na tento kočárek?

Je mi jasné, že to je levnější kočárek, tak netřeba čekat zázraky. Ale na takové běžné použití maminky z paneláku, která potřebuje něco lehkého a malého, co se doma dá uklidit do skříně, zvládne ho naložit do auta, vynést v případě potřeby do schodů... prostě na popojíždění dítka, když je unavené, ne na plnohodnotné kočárkování... Mohl by stačit?

Případně navrhni jiný, ale levný... Golfáč z bazaru moc nechci, nemyslím, že by konstrukce kočárku kolem 6-7 kg byly dělané na víc dětí.

Děkuji

Ahoj!

Pokud s ním budeš chodit jen krátké pochůzky a obchody, návštěvy, je to absolutně ok výběr. Nenáročné používání i maminka, a ne příliš velké dítě (není zase nijak závratně prostorný) - a za mě absolutně G-Mini Travel může být.

G-Mini Travel

Petite&Mars Up je v této kategorii snad ještě oblíbenější - minimálně na Slovensku tomu tak je, takže doporučím i ten...

Petite&Mars Up.

A za mě je zajímavý i cenově dostupný Kinderkraft Indy.

Kinderkraft Indy

A kdybys řešila i prostorově, aby vydržel co nejdýl (dlouhá opěrka/ložná plocha), doporučím ještě Cam Matic.

Cam Matic

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.