Golfky Cosatto x jiné golfky x lehký sporťák?

aiwim
18. únor 2015

Ahoj maminky, chtěla bych e s Vámi poradit jaký kočárek vybrat na léto. Moc se mi líbí golfky cosatto. Vypadají na léto pěkně barevně. Nemáte s nimi někdo zkušenost?
Jsem totiž z Olomouce a máme tady všude ty šílené historické kostky, tak nechci z našeho malého po 15 minutách jízdy vyhrkat duši 🙂
Případně budu ráda za jakýkoliv tip na jiné golfky nebo lehký sporťáček. Určitě tady ta otázka někdy zazněla, ale jsou zase nové tipy kočárků, tak to zkusme aktualizovat ;) Děkuji mockrát! 🙂
Přikládám i foto mých vyhlídnutých golfek cosatto 🙂 ...samozřejmě jsou tam i jiné pěkné varianty ...

heduska82
18. únor 2015

Já nevím, jak přesně vypadají kolečka u Cosatto, ale z tohohle důvodu uvažuji o Chicco Multiway Evo.

aiwim
autor
18. únor 2015

Děkuji, mrknu 🙂 ... taky chci aby byl hodně lehký do města nebo na dovču ...

heduska82
18. únor 2015

@aiwim No za málo. My máme na prvního taky chicco, ale liteway a ta přední kolečka jsou na kostkách na prd, tím jak jsou úzká. Tak proto uvažujeme o těchto. Každopádně se na ně chci někde naživo podívat. Každopádně se mi na něm líbí to, že ho celý svléknu a hodím do pračky...to je pro mě velké plus. 😉

aiwim
autor
18. únor 2015

http://kocarky.heureka.cz/chicco-multiway-evocy...
tady ale píše aní v recenzích, že nejde vyprat ta hlavní část, na které dítě sedi, tak nevím s tím praním :/ 🙂

pavly
18. únor 2015

Chtěla jsem taky lehčí kočárek, golfky, ale nechtěla jsem tolik koleček....nepotřebovala jsem skládání do deštníku, v neposlední řadě jsem chtěla spojenou rukojeť.......a vybrala jsem SNAP4 a jsem nadšená.
Krom vysokého madla (jsem fakt prcek),které se nedá polohovat jsem nenašla chybu. Na cesty parádní. Po kostkách jezdí taky obstojně......

heduska82
18. únor 2015

@aiwim Tak já po tom zatím nepátrala, ale u těch co máme, to jde...

aiwim
autor
18. únor 2015

Díky Pavli, mrknu 🙂 a má polohování nožiček a je celý pratelný? i tu část, na které dítě leží? Díky 🙂 Máme teď Hartana. Je fajn, ale na cestovaní zbytečně velký a ne úplně lehký 🙂

pavly
18. únor 2015

To praní asi nejde nikde?? nebo co já viděla....Ale používám vždy barevné vložky-široké,aby se to neumazalo i dole na sedáku -a zatím jsem nemusela prát ani jeden kočárek.......
Snap-nemá polohování nožiček klasicky,ale jde vyboulit spodek pod nožičkama-nebo (teď zrovna dokupuju)se dají dodělat-koupit pásky na přidržení té části pod nožičkama....

https://www.youtube.com/watch?v=LJTAbYj-qhY
heduska82
18. únor 2015

@pavly My máme pratelné právě chicco liteway, komplet jdou hodit do pračky, tak mě mrzí, že u těch nových to nejde, každopádně to asi vyřeším vložkou dovnitř.

pavly
18. únor 2015

holky,tak jsem se na to šla podívat (mě to jinak fakt nezajímalo)......a možná fakt ten snap jde celý sedák sundat z konstrukce a vyprat-jakože asi ne do pračky-jsou tam pevné části,ale rozhodně do vany??? Teď nemám čas,ale můžu se podívat víc,kdyby některá potřebovala.....

heduska82
18. únor 2015

@pavly Já teda spíš golfky, sporťák mám a chci něco lépe skladného.

aiwim
autor
18. únor 2015

To polohování nožiček je docela zásadní .. tak jedině ty pásky. Nevím, proč alespoň nějaké golfky nemají všechny tyto funkce včetně těch dobrých kol a odpružení na kostky ve městě 🙂 I ty rukojeti nechápu proč nedělají posuvné pro různě vysoké lidi :/ ... tak zase nevím, no 🙂

ravela
18. únor 2015

Snap 4 jsou už i s polohováním nožiček 😉 . Jinak my jsme měli golfky Chicco MultiWay a byli jsme spokojeni 🙂

kanuni
19. únor 2015

Golfky vseobecne zadne nejsou delane do terenu,tak to bohuzel je,takze i ma tech kostkas s odpruzenymi golfkami to asi bude horsi jizda.Leda zvolit lehci sportak.Co jsem si ruzne zjistovale,tak treba elodie details a cosatto nejsou lehke oproti treba Maclarenu,ale je fakt ze cosatto dela krasne barvy i ten elodie details.Ty rukojeti take nemaji kazde golfky vysouvaci,ale nektere padnou krasne do ruky jak vyssim tak nizsim lidem. Zas az tolik neporadim,ja mam sportak vcelku lehky a golfky mam disajnovku (ale rekla bych i praktickou) Mamas&Papas Urbo bug edice Donna Wilson (8kg,rukojeti padnou do rukou jak uvadi vyrobce,polohovani zad i nohou),lehce skladne,mam k nim i podlozku,nedela se k nim vsak treba ma horsi pocasi nanoznik,to jedine mi vadi.

kanuni
19. únor 2015

Omlouvam se za chyby,jsem na telefonu.

aiwim
autor
20. únor 2015

Super, díky 🙂 Ale ta plastová kolečka musí být strašně hlučná 🙂)) Od cosatta už jsem upustila ... jinak ještě hledám 🙂

kanuni
20. únor 2015

Hlucnost jsem zatim nezaznamenala, hlavne jsou pogumovana ta kolecka,nektera maji plast a to je hlucne. A mezi cim vybirate?Ja kdybych nechtela kocarek co jen tak nekdo nema,tak jdu do Maclarenu,je opravdu kvalitni,ale zase nema zajimave barvy,jen rada quest,ale ty jsou fakt lehke skladne.

kanuni
20. únor 2015

@kanuni ale je fakt,ze ho ma hodne lidi

aiwim
autor
21. únor 2015

vybírala jsem mezi tím cosattem (ten už ne), graco evo, baby jogger citi mini, snap 4, chicco multiway je prý při jízdě docela hlučný :/
Fakt potřebuji nějaký golfáč nebo lehký sporťák, kt. zvládne jízdu na historických kostkách .. aby kolečka nezapadávala mezi kostky a aby tento terén kočárek zvládl bez hrkání, vrzání atd .🙂

aiwim
autor
21. únor 2015

a ještě jsem slyšela, že na ovládání je prý podvozek s dvěma kolečkami blízko u sebe ... je to pravda? Děkuji 🙂

kanuni
21. únor 2015

Ja bych si treba z toho co vybirate nevybrala.Slysela jsem,ze chicco multiway je pry dobry na horsi teren,ale me se vubec tyhle golfky nelibi.Byt vami,vybiram lehky a velmi skladny sportak nez golfky,s temi asi spokojena tolik nebudete kor na tech kostkach.Nam tedy kolecka vubec nehrkaji nedrncaji a jsou to golfky,ovsem na velmi caste chozeni po kostkach pokud bych nebrala auto tak bych si vzala sportak,ten treba mame ted pres zimu,golfky na jaro. Neporadim primo jaky sportak,to se chce poohlidnout. Golfky vetsi prumer maji treba Maclaren XT.
Nase golky maji u rukojeti dvojite kolecka a vpredu po jednom kolecku a jsou uzasne na jakekoliv manevrovani,navic jsou odpruzene.

aiwim
autor
21. únor 2015

Děkuji Vám moc 🙂 ... Zajedu mrknou do obchodu a poradím se s pánem, který tady kočárky prodává. Určo už tady něco vychytaného na to naše město mají 🙂 Dívala jsem se, že i Hartan má golky (dobré na terén), ale jsou těžké. To je i ten náš sporťák od Hartanu ...