Kočárek Cosatto Giggle - máte s ním nějaké zkušenosti?

medulka24
6. únor 2016

Ahoj, mám 11M syna, odrostl z 2kombinace Tako Junama Impulse a tak řešíme co dál???
Hodně cestujeme autem, ráda bych kočár snadno složitelný, moderní, lehký a většinou co se mi líbilo stojí 20tis... což je zbytečné...
Líbí se mi Cosatto Giggle pro svůj vzhled, nemám ráda trojkolky, ale nemám zkušenost, tak budu ráda, pokud máte, nebo znáte, poradíte 🙂
Pak mi přišel docela zajímavý Joie onyx chrome, nebo i klidně jiný typ. Jak jsou na tom s kvalitou?
Vím, že by asi bohatě stačil Britax, ale mají ho snad všichni a není moc hezký... :-/ Pokud mi ale poradíte jiný sporťák - golfky, tak budu ráda 🙂

turbina
3. bře 2016

Ahoj, my máme cosatto giggle. Zatím používám korbičku. Co se tyče jizdnich vlastnosti, tak jsem spokojena. Jde ovládat jednou rukou, krásně pruží, zvládám s nim i terén v přírodě.. Už se těším na sporťák. 🙂

anettp
5. kvě 2016

@turbina Ahojda, stale spokojena s kocarkem? Moc se nam libi Hip Star, rikam si, ze je moc barevny a nechtela jsem 3kolku, ale ten design a nema ho kazdy 🙂 Pokazde po nem pokukuju v obchode, ale vzdy me odrazovala cena a 3kolka...tak mame v planu se na kocarek podivat znovu a poradne 🙂

turbina
5. kvě 2016

@anettp Naprosto! Nikdy bych neměnila. . Kamarádka si ted kupuje sporťák Yo novinka 2016. Už jsem zkoušela dat malého do sportaku a je to wau! Porovnávala jsem ho ted s kamarádky bugaboo a cosatto je teda stabilnější, lehčí, lépe se ovládá a není tak okoukany. Jinak přímo tento Hipstar má kámoška ve vedlejším městě a je taky spokojena. Na sněhu, hlíně i kaminkach s nim nemam problém. Pokud Te zajímá neco konkrétního, tak se klidne ptej. Mohu se zeptat, kde jsou cosatta v obchode k vidění?

anettp
5. kvě 2016

Panecku 🙂 to me tesi. Maji primo tenhle u nas...v Pardubicich. Je fajn, ze ho prodavaji komplet 3kombinaci a na hvezdy jsem ulitla😀 sice to neni novinka, ale nikoho jsem s nim nevidela. Urco se pak zeptam, az jeste poradne omrknem a uvidi se, ale diky moc!

turbina
5. kvě 2016

@anettp Není vůbec zač. Jsou vidět hrozne málo. . V parku se mě i ptali co je to zac 😄.

idefixik
3. črc 2016

@anettp ahoj, můžu se zeptat, kde v Pardubicích ho mají? Hned bych se na brouka jela podívat

anettp
13. črc 2016

@idefixik ahoj, babycentrum u rychlodrahy nad nabytkem www.baby-centrum.cz

idefixik
13. črc 2016

@anettp moc děkuji 🙂 zajedeme se tam podívat

xlostris
9. led 2017

@turbina
@anettp
Ahoj holky, vybírám svůj první kočárek a jednoznačně mě vzhledem uchvátili Cosatto (Giggle) 😉 Máte nějaké nové poznatky? Stále spokojenost? Hledám sportovní kočárek (jednak bydlíme na vesnici a jednak s ním chci občas vyrazit na hory), dobře skladný, krásný...😎

turbina
9. led 2017

@xlostris Ja jsem stále nadšena 😊. Rodiče bydlí na vesnici a pohoda,na hory jezdíme témeř porad (jsme 20km od sjezdovky) a taky super. Co si ho lidi povozili v mem okolí,tak byli spokojený a dokonce si ho i tři kamarádky koupily😊.

xlostris
10. led 2017

@turbina Díky moc 😉 Chtěla bych si ho někde obkouknout naživo, ale v Ostravě jsem na netu nenašla, že by ho někde měli...budu muset ještě pohledat 🙂

turbina
10. led 2017

@xlostris V kamenných prodejnách ho moc často nemají. 😒

xlostris
15. led 2017

Nejde mi tě označit v odpovědi, tak snad si to přečteš 🙂) Posílala jsem kamarádce obrázek a ta mi odepsala, že se ji zdá ten sporťák "na prd" jako ve smyslu, že má strašně malou stříšku a že mi bude dovnitř hodně foukat, že se mimčo nemá moc kde schovat...jak to vidíš ty?😉

turbina
15. led 2017

@xlostris Me tam prijde teda můj roční zachumlanej dost😉.

xlostris
15. led 2017

Evidentně 😉👍

renatahorova
29. říj 2017

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jaké máté zkušenosti s jízdou v mírném terénu a ve sněhu s kočárkem Cosatto Giggle? A ještě by mě zajímalo, zda má někdo nějaké negativní zkušenosti - zlomení podvozku, složení kočárku při jízdě, upadávání kolečka...tak jak popisují ve videu na YouTube? Děkuji za případné odpovědi.
Odkaz na video z BBC

https://www.youtube.com/watch?v=INj_Pt2AUFw
patka07
8. bře 2018

@renatahorova Dakujem za odkaz,pomohol v rozhodovaní .