Inglesina Zippy Light, jste spokojené?

mku
27. bře 2018

Mate nektera? Jak jste spokojene? Potrebuju nejake golfky jen jako doplnkovy kocar, co bude porad v aute na nakupy atd... neco maleho a lehkeho a tyhle se mi docela libi... pred deseti lety jsme je mela pro dceru a byly super, ale nevim jak je to s kvalitou dnes?

dannu
17. dub 2018

Já pracně nedávno sháněla info, skoro nikdo ho nemá - nebo alespoň nejsou moc recenze ani diskuze. Našla jsem pár videí a zmínek, ale stálo to zaprd 🙂 nakonec jsem to riskla a objednala. Zrovna včera přišel a jsem teda nadšená. Ještě jsem ho neměla venku, ale zdá se mi super. Akorát počítej s tím, že je vše na úkor váhy. Konstukce je pevná, ale látka na stříšce je slabá, při sklápění je třeba stříšku poupravit - natáhnout ty pruty. Když jí sklápíš jednou rukou, ta druhá polovina se nedocvakne do dané polohy. ale rozhodně bych neřekla, že je to aušus 🙂 . Sklápí se do deštníku, takže vše musí být ohebné no...

mku
autor
17. dub 2018

@dannu taky jsem to riskla a uz s nima dva tydny jezdim 🙂 jsou super, svuj ucel plni uzasne... Samozrejme je to jiny nez kdyz jedu se sportakem, ale s tim jsem ho kupovala. A slozi se jednou rukou a hned je v aute 🙂