Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kočárek Inglesina Sofia, jak jste spokojeni?

kacasa
15. kvě 2017

Mate? jste spokojeni? jak je na to sportovni verze? Vzhledove se mi moc libi...Mela jsem golfky od Inglesiny a ty byly super. ted golfky extra neuziju..spis sportak .-) Diky

verionka
15. kvě 2017

Ahoj, mám a jsem s ní naprosto spokojená. Vybrala jsem si ji hlavně proto, že jsem chtěla nějaký kočárek do terénu, s velkými koly, takže na to naprosto vyhovuje, vyzkoušeno na rozbitých lesních cestách, v bahně... 😉. Jediné, co mi zatím trochu vadilo, je, že vespod nemá žádnou matraci, ale myslím, že jde dokoupit. Já do ní zatím dávám malého v zavinovačce, tak je na měkkém. A také nemá shora stahovací kryt proti sluníčku, ale většinou stačí clona, co jde zvednout zespodu a nebo kryju látkovou plenkou 😉. A ještě mi vyhovuje ten velký kovový koš vespod - vejde se tam opravdu velký nákup 🙂.

hanve
15. kvě 2017

Mame,ale jen hlubokou korbu,do sportaku jsme sli do jineho. Vyborny kocar do terenu,projede vsechno(bahno,rozbredly snih,nezpevnene lesni cesty),super prostorny drateny dobre dostupny kos,houpacce a pruzi,takze mimco v tom neskace. Prostorny.
Negativa ,je tezky na prenaseni,kdyz jsem ho mela tahat sama do schodu,byl to zahul (i kdyz v porovnani treba s Hartanem to byla pohodicka), neskladny,takze nam zabral kufr a uz se do nej skoro nic neveslo. I presto naprosta spokojenost,nemenila bych.

plksv
15. kvě 2017

Za mě úplně top kočár, měla jsem ho před lety na prostředního kluka a pak koupila i na posledního. Měla jsem taky jen hluboký, sporťák jsem pořídila babyjogger. Jinak moc nesouhlasím se skládáním a zvedanim do auta - stačilo přehodit rukojeť, ani jsem nemusela oddělovat korbu od podvozku. Porovnávala jsem váhy a je to jeden z nejlehcich kočárků. U mě jen inglesina Sofia!

abiiigail
15. kvě 2017

Ahoj, měla jsem Inglesina Sofia z roku asi 2010 /už se v těch kočárech moc neorientuji, tak nevím, jestli jsou další modernější a vymakanější verze konkrétně Inglesiny Sofii./
Já chtěla typickou čtyřkolku s velkými a nafukovacími koly, Pro mě to byl bezvadný kočárek. Projel všude a všechno a i když neměl ta přední otočná kola, neměla jsem s ním třeba mezi uličkami v obchodě problém. Navíc skvěle odpružený. Za mě prostě topovka. Schován na další děti ;)

sarad
16. kvě 2017

Ja ten kocar milovala ( hlubokou korbu). Skvele prostorny, do auta se skladal dobre, prostorny kosik. Krasne houpe, syn v nem nadherne spal. Tahat do schodu uz bylo tezsi ( jsem mala a ne zrovna silna) a taky nam nekolikrat prasklo kolecko a muselo se lepit, ale meli jsme stary podvozek. Pak jsem se na netu docetla, ze to je u Inglesiny nejcastejsi problem, a souvisi i s pretezovanim kosiku a skakanim po schodech.

kristynatita
16. kvě 2017

U Inglesiny (s podvozkem retro - Ergo bike) nejde jen o to zminene houpani, ale o perfektni odtlumeni nerovnosti terenu. Pevne kocarky s rotacnimi tvrdymi koly jsou roztresene, cítítekazdy kaminek a dite se cele trese s kocarkem, coz neni vubec zdrave (viz "shaking baby syndrom"). Jinak Inglesinu sofii mame, je nádherná, korba velka, jen je tedy nutne dokoupit matraci, to nevyhoda trochu je. polstrovani v korbe je proste nedostacujici, takze matrace je nutností. Inglesina patri mezi drazsibkocarky. my poridili pouze korbu, takze se sportakem neporadim, ale sportaknasi koupime jiny, skladnejsi, lehci. i mne podvozek prijde tezsi. muj osobni dojem.
Kosik v podvozku je super. Tak tez nastavitelna rukojet (partner ma 190cm, ja 170cm), moznost nastaveni vyuzivame kazdy den. Zataceni je trochu "namaha" ze začátku, ale rychle si zvyknete.

Sem začni psát odpověď...

Odešli