Kočár Easywalker Sky. Jak jste spokojené?

aneta15
8. led 2020

Holky máte ho někdo? Moc se mi líbí jen mi vadí, že má nízkou konstrukci u varianty hluboká korba. Jak jste s tím spokojeni? Případně rozhodly jste se pro jiný kocar. Potrebuju hlavně kočár, který zvládne terén. Hory, lesy a tak 😉

svobodpetika
8. led 2020

@aneta15 měla jsem na prvního syna. Teď mám Quatro. Za mně do terénu super. Korba zase tak nízko není vůbec mi to nepřišlo. Já jsem tedy menší ale manžel skoro 190 a nevadilo mu to. Naopak dobře se s ním jezdí jak má těžiště nízko. Sporťák je super vydrží dlouho nehrozí že hned budete kupovat jiný jako u trojkombinací. Co by mohlo být lepší je prodloužení boudicky.

petrazelhoty
8. led 2020

@aneta15 mám a jsem naprosto spokojená, již používám sporťák, ale hluboká korba mi nízko nepřišla, mám 170 cm.

aneta15
autor
8. led 2020

@svobodpetika
@petrazelhoty díky holky, nám nabízeli přímo na prodejne, že jde podvozek zvednout, stojí to 1000,- ve mě se ted dost pere jestli kupovat kočár nový nebo z druhé ruky. Čekám třetí a vím, že poslední. Nový stoji kolem 23 000. Našla jsem pár inzerátu, kde ho prodávají ještě v záruce za 13 000

svobodpetika
8. led 2020

@aneta15 jak první tak druhý mám bazarový, nikdy nebyl problém. Navíc jednou mi jakoby upadlo přední kolečko po šílené cestě 🙂 tak jsem šla na prodejnu a pán mi kolečko samozřejmě nasadil a ještě kočárek prohlédl a promazal a nic nechtěl, tak že servis super.

svobodpetika
8. led 2020

@aneta15 jo to kolečko bylo jen vycvaklé ale já neuměla nasadit 🙂 no prostě ženská když vyrazí s holkama na výlet a vybere naprosto nevhodný terén a jak jsme si kočárek pomáhaly poponášet prostě mi to někdo vycvaknul 🙂 jenže mě to samotné nešlo nasadit přitom pán to měl asi za sekundu 🙂

tervi
8. led 2020

@aneta15 Ahoj, já mám Qtro, to je to samé, jen se 4 koly. To, že je nižší, nevadí, rukojeť jde bezvadně polohovat. Zvládl les, polní cestu, sníh. Hezky se s ním jezdí. Jen košík u sporťáku je úplně na nic, když ti dítě spí, vyloženě špatně se mi tam dával větší nákup (bochník chleba tam dáš pouze když si klekneš na zem...) U korbičky,když chceš dát dolů stříšku, musíš použít obě ruce.

veronicka89
8. led 2020

Měla jsem. Byl fajn.

Ale už bych pořídila radši - > bj

Můžu se zeptat z jakých důvodu nechcete baby Jogger City Elite? 🙂

ninolleta
18. únor 2020

@aneta15 jestli můžu radit, tak bych do tohoto kočárku nešla, pro vaše potřeby by byl daleko lepší TFK joggster trail 2 nebo ještě lepší asi TFK joggster adventure 2 či Baby jogger city elite. Budou se vám pak i mnohem lépe prodávat a jsou skutečně úžasný.