Sporťák po i proti směru. Vyplatí se třeba Zopa Move?

Zodpovězené
31. bře 2021

Dobrý den,

potřebovala bych prosím poradit s výběrem sporťáku pro roční mimčo. Momentálně mám Espiro Next Avenue a jsem spokojena až na velikost a váhu. Hledám o něco menší a lehčí kočárek.
Moje požadavky:
• lehký (pod 12 kg určitě, ideálně 10) a skladný do auta;
• obrovská rozkládací stříška s možností větrání, ne že jde prodloužit jen pomocí síťky;
• kočárek, co zvládne městský terén (kostky), polní cesty a lehčí lesní terén;
• čtyřkolka;
• jde otáčet po i proti směru jízdy;
• vypadá hezky;
• jde do úplného (téměř úplného) lehu...

Hodně se mi líbi třeba Oyster Zero nebo Valco Snap 4 Trend Sport Tailor Made, ale ani jeden nejde do protisměru...

Vyplatí se třeba Zopa Move?

Děkuji předem!

Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz. 🙂

Kočárek Zopa Move vyhovuje všem Vašim kritériím. Je lehký (má 10 kg), skladný a kompaktní (bez problému se mi vlezl do mého malého kufru VW Polo). Má skutečně velkou stříšku, na které jsou dva zipy - jedním stříšku prodloužíte (po prodloužení krásně zakryje děťátko před sluníčkem či větrem) a druhým zipem si zajistíte větrání. Jedná se o perfektně odpružený kočárek, se kterým zvládnete kostky, kočičí hlavy, polňačky a další lehčí terén. Za sebe musím říct, že jsem ho zkoušela i v horším terénu a vydržel. 😅 Sezení má po i proti směru jízdy, má plynulé polohování zad a nohou až do úplného lehu - a je opravdu designově moc hezký! 🙂

Takže bych se vůbec nebála do něj jít. Pokud se Vám líbí a udělala jste si z něj pocitově favorita, tak je to to nejlepší, co můžete udělat, protože jste se rozhodla sama za sebe, co se Vám líbí a já jsem Vám víceméně jen potvrdila, že je to dobrá volba - přeji Vám mnoho šťastně najetých kilometrů. 😇

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz