Sportovní kočárek Baby Jogger City Mini GT2 - je něco podobného i v čtyřkolovém provedení?

Zodpovězené
26. únor 2020

Dobrý den,

sháním sportovní kočárek s podobnými parametry co tazatelka (https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/kocarko... - Druhý sportovní kočárek - skladný do města a na dovču, lehký terén, rok a půl staré dítě. Jaký?)

Kočárek Baby Jogger, na který jste dala tip, se mi líbí, ale odrazuje mne tříkolové provedení. "Našla" byste, prosím, v podobných parametrech jak zmiňujete BJ City Mini GT2, ale 4kolový?

Děkuji mnohokrát.
Hezký den,
Pavlína

Ahoj!

Baby Jogger City Mini GT2

je právě dělán jako tříkolka z důvodu, že mu to velmi přidává na ovladatelnosti a celkové manipulaci. Já osobně bych neváhala a brala ho v tříkolové verzi, i když vím, že mnoho maminek má před třemi koly jakýsi respekt - zdá se, že se jich až 'bojí'. Naopak maminy co znám a na tři kola se odvážili byly v 9 z 10 případech extrémně spokojeny a už by neměnili, proto pokud by si byla ochotna ho zvážit, nebo alespoň našla někde na prodejně k vyzkoušení, silně doporučím to udělat - ať víš, o čem mluvím.

Podobným, ale ne tak terénním z důvodu jednodušších pěnových kol by byl Baby Jogger City Mini2 4 - ten je i v čtyřkolové verzi.

Baby Jogger City Mini2 4

A od jiných značek bych dívala na Gesslein S4 Air.

Gesslein S4 Air+

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.