Sportovní kočárek Britax B-Motion 4S, Moon Resea Sport. Který z těchto dvou má lepší jízdní vlastnosti?

Zodpovězené
14. dub 2021

Dobrý den,

chtěla bych Vás požádat o radu s výběrem sportovního kočárku. Bydlíme ve městě, ale rádi jezdíme na výlety, tak hledám kočárek, který by zvládnul jak chodníky, kočičí hlavy, tak lesní cesty, polní cesty atp.

Docela se mi líbí Britax B-Motion 4S, ale tam mě zaráží, že nejde dát do úplného sedu.

Dál se mi zamlouvá Moon Resea Sport.

Který z těchto dvou má lepší jízdní vlastnosti?

Případně můžete poradit jiný kočárek?

Docela sympatické kočárky dělá X-Lander, ale většina modelů, které se mi líbí, se již neprodávají. X-Lander X-Run je hezký, ale nemá otáčecí přední kolo a nosnost jen do 15 kg.. :/

Cenově bych se chtěla vejít, pokud možno, do 10 tis... Jde i v této cenové relaci sehnat něco kvalitního?

TFK, Thule jsou mimo naše finanční možnosti.

Děkuji za Vaše rady, tipy.

Hezký den!

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Kočárek Britax bych z Vašeho výběru odstranila rovnou. Na horší terén se určitě nehodí. Zkoušela jsem ho projet (více modelů) při vícero horských procházkách a vždy jsem měla dojem určité nestability (například při přejíždění drobných kořenů v lese či skrze více rozbahněnou polní cestu). Byla jsem trochu zklamaná, protože Britax je opravdu kvalitní značka a při klasické jízdě bych na něj nedala dopustit, protože je snadno ovladatelný a pohodlný, ale na výlety se podle mě nehodí - při cestování po Praze po kočičích hlavách jsem ze syna málem vymlátila duši 😅). A navíc - naprosto s Vámi souhlasím ohledně toho polohování zad - to mi taky hodně vadilo.

Kočárek Moon Resea Sport je o poznání stabilnější a do terénu spolejhlivější parťák😉. S tímto kočárek se vůbec nemusíte bát vjet na horší cestu. Má velká odolná gumová kola, navíc velmi poctivě odpružená, k tomu prodlouženou stříšku, teleskopickou rukojeť, velký košík a krásně plynulé polohování nohou a zad, takže i na spinkání je to pohodlný kousek😉. Přikládám odkaz: http://bit.ly/moonreseasport

Co se týká kočárku X-Lander - pokud byste si rozmyslela ten cenový stop a nevadila by Vám částka okolo 12 tisíc, tak model X-Move je do terénu naprostá bomba! Opravdu jeden z nejlepších cenově dostupných kočárků, se kterým zvládnete projet vše.

Každopádně Moon Resea Sport by byla v tomto případě moje první volba. 😊

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz